www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fanclub Peavey


barbarossa
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Intr-adevar, gatul este printre cele mai usor de cuibarit in a mea palma... Ar fi de notat insa faptul ca nu este lacuit, sau cel putin nu suficient de lacuit cat sa fie 100% pe gustul meu.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

mersi frumos

este! :D

e un Peavey EVH Wolfgang Custom Deluxe NT, purple flame, din 2004.

s-au facut in jur de 500 de bucati Custom EVH. wolfgangguitars (rockandrollweekend) are vreo 40. mai sunt inca vreo doi colectionari in US, tot asa cu zeci de exemplare. plus altii prin Japonia. Cert este ca de circulat pe piata circula foarte rar asa ceva, si nu imi vine sa cred ca am reusit sa pun mana pe un exemplar :)

 

Multumesc sincer colegului Ninja care m-a ajutat cu achizitionare ei! What a great guy! Ionut you rule! :)

 

stay tuned for a shitload o'photos...

 

:)

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

am dat si eu odata peste cei pe care-i mentionezi tu Doctor X. insa nu am avut de-a face cu ei. preturile sunt bune. atat erau si cand erau noi. interesant ca au si 2 custom-uri.

unele, de exemplu goldtop-ul special, par sa aiba ceva bube. cea mai buna afacere pare special red flame!

btw vezi ca special-urile nu au top, cu exceptia celor transparente. la fel si "standard"...alb si negru nu are top, numai goldtop-ul are.

bafta! let me know how it goes

Link to comment
Share on other sites

Aș vrea sã mã bag și eu în club, dar mai întâi trebe sã întreb specialiștii dacã, în cãutãrile lor, au avut de a face cu bãieții ãștia.

Mulțam!

 

eu am cumparat musicman-ul meu de la promusictools - baieti foarte de incredere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

ce este chestia aia?

 

am vazut ca majoritatea peavy cu floyd au asa ceva este cumva blocaj? si daca da afecteaza finishul?

 

sau sa desfaci coarda? imbus?

post-5404-1224250479_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.