www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Manowar In Romania


gogi.rust

Recommended Posts

Guest mkskcrew
daca vine si motorhead nu cred ca mai merg la kavarna anu' asta.....sau poate ma duc :) !(e prea ieftin la "castraveti" ca sa nu mergi :) )

rock on :)

 

 

la motorhead ash merge si eu :X:X.... si la manowar..si maiden cred ca ma duc :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Tocmai am citit la nea Metalhead pe site ca in deschidere ar canta Holy Hell. In trupa asta canta asa: o gagica buna si un tip care vrea sa sune neaparat ca Malmsteen - Joe Stump. Daca Manowar nu era suficient de convingator pentru mine , acum eu m-am decis: concert!

 

Joe Stump e una bucata clona de Malmsteen de la imbracaminte si bratari pana la sunet (care din pacate nu se ridica la cel al lui Malmsteen dar primeste de la mine nota mare pentru intentie :)) . Rascoliti youtube-ul dupa nea Joe sa vedeti ce si cum : http://youtube.com/results?search_query=joe+stump

Desi e putin kitchos posibil sa fie cea mai aproape aparitie de Yngwie care ne calca anul asta tara.

 

 

Trupa are un cover interesant impreuna cu culturistul Eric Adams dupa Phantom at the opera a lui Andrew Lloyd Webber. Clip mai jos:

 

 

Cei cu alergie la kitch sa se abtina de la comentarii :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.