www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Incepe Turneul Locatarii...


Guest mibu
 Share

Recommended Posts

salut prieteni!

 

peste o saptamana incepe turneul LOCATARII!

 

locatarii.jpg

 

trupa: tavi iepan (chitara, voce), mario florescu (voce, percutie), mircea bunea (chitara, voce), mircea nedelcu (chitara, clape, voce), victor miclaus (bass, voce), lica dolga (tobe)...

 

detalii tehnice (chitare): amp backline - Laboga, cabluri Evidence Audio si tot felul de alte bunatati...

Link to comment
Share on other sites

salut prieteni!

 

peste o saptamana incepe turneul LOCATARII!

 

locatarii.jpg

 

trupa: tavi iepan (chitara, voce), mario florescu (voce, percutie), mircea bunea (chitara, voce), mircea nedelcu (chitara, clape, voce), victor miclaus (bass, voce), lica dolga (tobe)...

 

detalii tehnice (chitare): amp backline - Laboga, cabluri Evidence Audio si tot felul de alte bunatati...

 

pe ce data in bucuresti?

Link to comment
Share on other sites

afisul e nimic fata de ce se intampla live... :)

 

inca nu sunt fixate datele pentru partea estica a tarii (sigura este doar prezenta la stuff-stock...). incepem din vest (ca revolutia...). evident ca nici o casa de discuri nu a fost interesata sa promoveze discul (care este gata masterizat, plus trei videoclipuri), asa ca totul va fi in regie proprie! probabil vom fi promovati, de saptamana viitoare incepand, de radio guerilla...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

servus dragilor! ajungem cu siguranta si la bucuresti. deocamdata "le dam" mai "prin provincie" ca sa vedem si sa auzim detaliile ce mai trebuie puse la punct pentru ca tot proiectul sa arate si sa sune cat mai bine. nu stiu sigur cand este programat bucurestiul, insa impresarul nostru spune ca vor fi vreo cateva zile de cantari acolo.

o sa revin cu datele si orasele in masura in care vor fi confirmate (reincepem la sfarsitul lui martie).

 

pana atunci, sper ca veti putea auzi ceva piese pe radio...

 

cu myspace-ul si, in general, cu web site-ul se pare ca este o mare problema - am tot dat de persoane care nu-si fac treaba ca lumea... (vezi site-ul www.locatarii.ro care, dupa parerea mea arata ca porcu'...). eu totusi sper ca s-o gasi cineva care sa se ocupe la modul serios si profesional de chestiile astea...

Link to comment
Share on other sites

relu, tema afisului e un extras dintr-unul din clipurile publicitare ce se dau pe radio in orasele in care mergem. ideea este ca "locatarii" opereaza asupra pacientului (care este publicul...) :)

 

lipseste percutionistul, care e student la percutie, in bucuresti...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.