www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[concurs]fac Cadou Un Pedalboard


dani
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Superman
salut! vom afla oare rezultatele la 11 sau doar inregistrarile se vor incheia? 8->

votez pt u :)) mai sunt putin de 2 ore :)

 

5 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)

 

 

se asteapta castigatorul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gondrei

Mult succes mosilor. Scuze Dani pentru ca ti-am zis ca particip si acum nu o mai fac.

Stiam de la inceput ca nu o sa fac mai nimic pentru ca-s cam paralel cu blues-ul, dar macar am incercat :)

Am avut asa...o...idee pe care din pacate nu am putut sa o dezvolt mai mult de 45 de secunde =), practic n-am avut inspiratie, dar urc oricum ce-am scos.

PS: scuze pentru calitatea mizerabila dar am avut probleme cu cablurile and...stuff...

PPS: inca odata scuze :)

gameover.mp3

Link to comment
Share on other sites

pana aici v-a fost.se incheie concursul

 

dupa cum spuneam...va fi un singur castigator:), care va primi premiile:)dar,voi face si un clasament al primilor 3...doar ca sa fiti voi lamuriti cumva:)

 

decizia imi apartine in alegerea castigatorului:)vreau sa fie fara suparare...imi cer scuze de pe acum celor care nu vor reushi:(

 

am spus ca in maxim o oara voi da "verdictul".fiti pe locuri:)

 

am ascultat azi mai toata ziua ce ati facut.ne vedem imediat:)

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
Felicitari AddRien! am ramas cu gura cascata ascultund inregistrarea ta. bravo :*

thats gay (semnu ala: :* ) ..jesus

 

 

si bravo addrien.. tare ca de obicei :)

Edited by anghelescu
Link to comment
Share on other sites

s-a facut ora 12...deshi ash fi vrut sa mai ascult oleaca piesele(ca-mi plac nu de alta).

 

Din pacate am fost singurul care a trebuit sa ia decizia(barbu nu e de gasit...dar mi-a zis ca nu se baga)

 

Am judecat dupa propriul plac...dupa originaliate...dupa cum am crezut eu ca trebuie:)

 

vreau sa-i felicit pe absolut toti care au participat, unuii pt ca au reushit sa faca ceva frumos iar altii care au avut curaj sa posteze:)

 

nu vreau sa creez probleme intre cei doi sau intre ei si mine:)

 

am luat o dezicie finala:)si aceea este...............TAM TAM TAM>>>>>jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.......

 

ADDRIEN felicitari..ai fost deasupra celorlalti si m-ai facut sa zic...ASTA DA:)

 

Felicitari.Vreau sa-mi dai id-ul tau de messenger sa stabilim cum facem cu pedalierul...dimensiuni si tot ce mai trebuie.

 

numai bine oameni buni:)ne gasim la urmatorul concurs?(sper)

 

felicitari mammoth:)mi-a placut f mult ce ai facut..a ieshit curat si placut..insa...parca te-ai "sprijinit" prea mult pe original:)

 

noroace tuturor

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.