www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[concurs]fac Cadou Un Pedalboard


dani
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Gondrei

s-ar putea sa sune stupid dar...incercarea moarte n-are...pana acum am scos un fel de "ceva" lucrand direct din browser, dar deja simt nevoia sa incep sa inregistrez, lucru care imi este cam imposibil ca atunci cand incerc sa iau backing trackul fie cu un download manager fie cu save link as imi salveaza index.php-ul de la pagina pe care se afla bt-ul, nu mp3-ul...as aprecia daca l-ai putea pune in alta parte sa il pot downloada si eu.

EDIT: multumesc Mark pentru BT :) raman dator

Edited by Gondrei
Link to comment
Share on other sites

s-ar putea sa sune stupid dar...incercarea moarte n-are...pana acum am scos un fel de "ceva" lucrand direct din browser, dar deja simt nevoia sa incep sa inregistrez, lucru care imi este cam imposibil ca atunci cand incerc sa iau backing trackul fie cu un download manager fie cu save link as imi salveaza index.php-ul de la pagina pe care se afla bt-ul, nu mp3-ul...as aprecia daca l-ai putea pune in alta parte sa il pot downloada si eu.

EDIT: multumesc Mark pentru BT :) raman dator

 

n-ai pt ce, astept cu nerabdare si versiunea ta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

ok. Simt niste bulion rinced pe grif si pe fata. I ain`t no Stevie Ray and I certainly ain`t no Malmsteen. Am zis ca n`o sa ma decid, dar...scuze, n`am putut sa ma abtin. Felecitari lui dani pt chestia asta si felecitari participantilor. concurs_pedalier_wierdguy.mp3

Link to comment
Share on other sites

initial nu ar fi trebuit sa se faca decat o singura inregistrare:(...dar ..avand in vedere ca le-am permis celorlalti sa faca(asta doar ca au fost neindreptatiti) poti face si tu:)

 

sper sa nu-mi sara nimeni in cap:)numai bine baieti si fete

 

Zic baieti si fete...fiindca ..cred ca ar fi "super mega fanki fresh" sa participe si o fata(2,3,4).

 

v-am salutat.ne vedem maine cand...sper sa se posteze si alte inregistrari:)

Link to comment
Share on other sites

Pai am tras una cu distorsie mai multa care e pt concurs si una cu mai putina care e pt cine vrea sa asculte. Dar cea pt concurs e prima. Scuze...acuma am vazut, am vrut sa zic acolo "mai putin distorsie" dar se pare ca am mancat niste cuvinte.

Edited by Alexandy
Link to comment
Share on other sites

e pana la ora 11...MAINE:)scrie pana miercuri la ora 23:)dar...e bine si asha:)

 

interesant ce ai facut tu acolo:P...place la mine:)felicitari.

 

Spor in continuare...tic tic

 

observ ca esti putin ofticat addRien:(nu era nici o rushine daca nu participai dar bine ai facut:)

 

tot raul inspre bine

Link to comment
Share on other sites

e pana la ora 11...MAINE:)scrie pana miercuri la ora 23:)dar...e bine si asha:)

 

interesant ce ai facut tu acolo:P...place la mine:)felicitari.

 

Spor in continuare...tic tic

 

observ ca esti putin ofticat addRien:(nu era nici o rushine daca nu participai dar bine ai facut:)

 

tot raul inspre bine

 

:) Chiar nu mi-am dat seama ce zi e. In fine, nu sunt ofticat, numai ca nu-mi place sa improvizez pe ceva ce nu ma atrage. Din punctul meu de vedere nici nu ma intereseaza sa castig. :) Spor celorlalti si numai de bine pentru tine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.