www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bee's Blues


Guest dmc
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OOOOOOOOOIIIIIIIIIIIIIIIIIII, frateee, aici incepe sa ma invinovateste lume ca ne slavim daca mai te fac un compliment, sa i zici tu ca nu ne conostem personal!!! :)

Foarte frumos si vocea si cantatu!! respect!!

 

:) adevarul este ca mi-ar placea sa va cunosc personal si pe tine si pe art. tipi simpatici!

Link to comment
Share on other sites

Am gasit azi o piesa mai veche si nu prea bine inregistrata, dar care inca imi place mult. Compozitie proprie :) , trebuie sa o trag din nou cat de curand.

Link to comment
Share on other sites

foarte tare . eu nu pot sa le scot pe comp sa le ascult in playerul personal . baga-ma in lista ta de mess eventual da-mi un e-mail cu melodiile cantate de tine . mersi anticipat numai bine ! foarte tare succes in viitor

 

mersi mult pt comentariu. incearca sa downloadezi de pe www.myspace.com/beezblues, deocamdata nu e mult, dar avem inca niste piese in lucru, o sa apara curand si pe site.

Link to comment
Share on other sites

Foarte, foarte fain! Felicitãri ºi 5 stele din partea mea :)

 

Cheers! Bafta cu Prefix 990, am ascultat inregistrarile voastre din 2007, respect major! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Prima piesa de pe primul demo "Bee's Blues". M-as bucura mult de parerile voastre (mai ales legate de sound pentru ca mai am de lucrat la masterizare). Totul a fost inregistrat acasa cu un microfon usb, iar basul direct printr-un multiefect.

 

Cheers! :)

Edited by dmc
Link to comment
Share on other sites

esti unul din chitaristii mei preferati de pe forum.

suna bine si e misto si ideea :)

 

:) cheers!

 

ps. asa cum am prevazut, o versiune noua :)

Link to comment
Share on other sites

ah,ah ai mai bibilit!!! Din pacate nu ma pricep la sound si nu ma do cu parere dar chitara se aude foarte bine, ton foarte clar si musica este foarte placuta!! Felicitari!!

 

Mersi mult, Adi! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Izzy Waan

.......foarte faina abordarea CAMEL si Floyd .....m-ai dat peste cap....sincer, nu ma asteptam sa aud aici cover dupa CAMEL. Merci mult.

Edited by Izzy Waan
Link to comment
Share on other sites

.......foarte faina abordarea CAMEL si Floyd .....m-ai dat peste cap....sincer, nu ma asteptam sa aud aici cover dupa CAMEL. Merci mult.

 

cheers! mi-ai facut ziua. credeam ca nu mai asculta nimeni, asa ca nici nu m-am mai obosit sa le updatez. numa bine am sa pun si ultimele versiuni (ma chinui singur sa le masterizez, nu ies tocmai bine mereu).

 

 

 

nici nu stiam de camel pana sa-i pomeneasca dmc. acum am 'facut rost' si ascult cu mare drag desi sunt cam cheesy pe ici pe colo.

 

Suna foarte misto inregistrarile. Felicitari! :)

 

there you go, lad! :)

Edited by dmc
Link to comment
Share on other sites

Meserie! Dar pe alocuri parca ar fi de mai bagat voci, parca se aude ceva acolo...

Fara sa exagerez: simplu si al dracului de musicologic.

 

Keep it comin'

Link to comment
Share on other sites

Meserie! Dar pe alocuri parca ar fi de mai bagat voci, parca se aude ceva acolo...

Fara sa exagerez: simplu si al dracului de musicologic.

 

Keep it comin'

 

cheers! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.