www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pesonalizare Pana


Guest mishu13

Recommended Posts

Guest mishu13

M-ar interesa un loc unde se poate personaliza o pana de chitara, la preturi acceptabile, insa calitativ. As vrea, de asemenea, sa stiu si cam cat ar costa.

 

Multumec mult,

Mishu

Link to comment
Share on other sites

Guest guitar09

la mare am vazut asa ceva.ma gandesc ca poate ai putea sa poti face asta si in unirea,scuza-ma daca ma insel.dar merita incercat.... :)

Link to comment
Share on other sites

In principiu la orice tipografie/serigrafie.

Incearca la tipografii sau la firme care se ocupa cu publicitate.

Cu cat imprimi mai multe pene, cu atat e mai ieftin. Pentru imprimare trebuie realizata o sita serigrafica si practic acolo e pretul mare, sau mai mare ca pondere. Imprimarea efectiva n-ar trebui sa fie e cine stie ce, desi nu stiu sa-ti spun in cifre.

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
la mare am vazut asa ceva.ma gandesc ca poate ai putea sa poti face asta si in unirea,scuza-ma daca ma insel.dar merita incercat.... :)

La mare, adica in Constanta? Unde mai exact?

Link to comment
Share on other sites

Guest guitar09

nu.parca in mamaia in staul de vacanta acum 2 ani era un magazin de imprimat diverse chestii pe pixuri,sepci tricouri etc.nu stiu mecanismul....nu stiu daca se putea face asta si cu pene....

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
nu.parca in mamaia in staul de vacanta acum 2 ani era un magazin de imprimat diverse chestii pe pixuri,sepci tricouri etc.nu stiu mecanismul....nu stiu daca se putea face asta si cu pene....

Se poate. Se numeste serigrafie. Problema e de tiraj. Pentru fiecare model trebuie facuta o matrita si aia costa.

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
Topicul e interesant pentru ca pe langa aia care fac serigrafierea trebuie si "blankuri" adica pene nemarcate, noname. De unde se poate lua asa ceva?

Eu personal nu am vazut pana acum pene "goale", dar poate e un caz particular.

Link to comment
Share on other sites

intrebare: de ce sa dati banii pe marcatul penelor? oricum nu le vede nimeni in timp ce sunt folosite...

Pai poate vrea omu' sa le arunce in public dupa reprezentatie. :)

N-ar stricat un numar de telefon inscriptionat pe pana, pentru fanele in delir, care isi vor arunca lenjeria intima pe scena. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mishu13

faza e ca pe mine ma interesa ca vreau sa am o pana-doua mai de suflet :) Etc. Nu ma interesa in mod deosebit, doar m-am gandit ca ar fi foarte tare, atunci cand am deschis topicul. M-ar fi interesat daca a mai facut cineva asta....adica sa se anunte si sa sara cu detalii :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.