www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Midnight Express La Tonomatul Dp2


midnight rider
 Share

Recommended Posts

Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi in aceste clipe de grea incercare.Nu am sa ma scuz ,sau nu am sa explic cum a fost,de ce,etc,etc.Am un singur comentariu de facut:

 

 

 

 

 

PLM TVR

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi in aceste clipe de grea incercare.Nu am sa ma scuz ,sau nu am sa explic cum a fost,de ce,etc,etc.Am un singur comentariu de facut:

 

 

 

 

 

PLM TVR

 

+1!

Link to comment
Share on other sites

Zicea cineva ca are overdrive orga...e adevarat, dar in primul clip are si distorsiune si asta pt ca e data prea tare. In fine, mi-a placut de Rares ca interpreteaza bine si cu vocea. A, si Fenderul "l-am auzit" mai bine , tonul mi-a placut mai mult decat cel de Gibson. O chestie de gusturi...Congrats!

TVR?! Ei muncesc, nu gandesc. Nici n-aud. :)

Link to comment
Share on other sites

Zicea cineva ca are overdrive orga...e adevarat, dar in primul clip are si distorsiune si asta pt ca e data prea tare. In fine, mi-a placut de Rares ca interpreteaza bine si cu vocea. A, si Fenderul "l-am auzit" mai bine , tonul mi-a placut mai mult decat cel de Gibson. O chestie de gusturi...Congrats!

TVR?! Ei muncesc, nu gandesc. Nici n-aud. :)

Nu e o chestie de gusturi,REALLy,Fenderul se aude mai bine,in primul rand ca este o chitara excelenta,si in al doilea rand pentru ca amplificatorul folosit la respectiva emisiune este un amp Fender,din aceeasi perioada (prima jumatate a anilor '70),proiectat,construit si reglat cu o chitara similara,nu cu una a concurentei :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.