www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Velcro Bun


gigimarga
 Share

Recommended Posts

salut,

 

m-ar interesa niste velcro bun, adica sa tina bine pedalele...tocmai mi-am luat un pedalboard gen valiza, dar cum stau prost cu spatiul prin casa si nici nu cant foarte des as vrea sa-l tin vertical..exista asa ceva?

 

daca da, pe unde as putea gasi prin bucuresti si cam la ce pret?

 

multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

E complicata rau.......Singurul loc unde am gasit velcro lat este la magazinul de nasturi,flittere si alte ate,numit Picasso,care se afla putin mai sus de Pro TV,adica nu mai spre Iancului,ci spre Rosetti,pe pache Protopopescu.

Link to comment
Share on other sites

E complicata rau.......Singurul loc unde am gasit velcro lat este la magazinul de nasturi,flittere si alte ate,numit Picasso,care se afla putin mai sus de Pro TV,adica nu mai spre Iancului,ci spre Rosetti,pe pache Protopopescu.

... de asemeni, la magazinashoo de nasturi, fermoare si alte dude, de pe Magheru (sau cum naiba ii zice azi), intre Universitate si Unirii, aproximativ vis-a-vis de a lu' sherifoo' ... cred ca pe colt cu straduta pe care e discoteca TWICE...

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
... de asemeni, la magazinashoo de nasturi, fermoare si alte dude, de pe Magheru (sau cum naiba ii zice azi), intre Universitate si Unirii, aproximativ vis-a-vis de a lu' sherifoo' ... cred ca pe colt cu straduta pe care e discoteca TWICE...

 

acolo e dar nu e lat, au doar fasii ca tocmai mi-am cumparat eu ieri. Si nu e magheru,e bratianu.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

zack wylde e de alta parere, vis-a-vis de Velcro:

 

"MY FAVORTITE THING ABOUT MY RIG IS MY PEDALBOARD. MAN, I WENT TO HOME DEPOT, BOUGHT A FEW METAL STRAPS AND BOLTED THOSE MOTHER F**KIN' STOMPBOXES DOWN! SCREW THAT WIMPY VELCRO! YOU NEED METAL!"

 

sursa? -> http://guitargeek.com/rigview/284/

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.