www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

New Stuff


Hix
 Share

Recommended Posts

Incep cu asta, azi am tras-o in 45 minute deci suna cam ca un cur. Ma intereseaza daca va place cum suna ca si compozitie, linia melodica, etc, daca-i ok vocea(mea). Nu va luati de calitatea sunetului va rog, e trasa acasa si rapid.

 

Astept opiniile voastre. Thanks !! ( Da si clapa e facuta de mine(cam prost de altfel))

Biro___What_we_want.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Faina treaba facusi tu acolo, pianul si vocea suna tare, tare bine impreuna. Felicitari! :) Ceea ce te rog eu insa este sa mai tragi inca o data solo-ul de chitara, ca-i pacat sa-l lasi asa, parca zgarie pianul ala frumos... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

frumos

 

pianul ar trebui sa fie mai linear fara sincopa , sa duca fondul sau o nota de bas la "mana stanga".

 

Iata ce stil de cantat , cred eu, ca ti-ar sta bine .Esti cam acelasi gen de vocalist , asculta cat mai multe piese , cate gasesti

 

Small Faces , Humble Pie

 

 

Steve Marriott

 

fi foarte atent cum canta , cum a-si "lanseaza" vocea.

 

mai apar si Alexis Corner , Peter Frampton

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

Dud.. e faina de tot... am si eu o rugaminte si o intrebare... poti sa-mi trimiti trackurile separat? daca tempo-ul e constant poate facem o treaba meseriasa.. de amorul artei, fara pretentii... mi-a placut foarte foarte mult prima piesa.. insa.. soloul face mai mult rau decat bine

 

numai respecte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.