www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Revista RGC nr. 2


felix
 Share

Recommended Posts

Guest P.Matei

Am mai trimis si autografele de care ziceam (am mai gasit unele rare : cu Chuck Schuldiner - poate le vrei) si o istorie Led Zeppelin + poze !

Dar totusi nu inteleg de ce nu vrei interviul cu GOD :)

Daca nu te hotarasti am sa il donez altei reviste :)

Link to comment
Share on other sites

AM primit pana acum asa:

 

P.Matei - tab Pink Floyd. (daca vrei sa trimiti si autografele, incearca cel putin sa pui adresa de e-mail corect, respectiv rgcmagazine@gmail.com)

 

Iulia E. - material Mark Knopfler - multumesc mult

 

Deathwarden - continuare material Angus Young / AC/DC - multumesc mult din nou.

 

Va rog in continuare sa grabiti un pic ritmul...

 

thx,

 

felix

Link to comment
Share on other sites

Guest P.Matei

Am luat si un interviu chitaristului trupei DEVIANT si AVSKILD , Fane (primul interviu pentru Deviant) . Asta-i ultima oferta , altfel o sa procedez cum am procedat cu interviul GOD :)

Link to comment
Share on other sites

Guest P.Matei

Ok , am sa ma mut cu materialele pentru revista tate la alte zine-uri mai bine "vandute" ! Si sa stii ca e in defavoarea ta . Din partea mea poti sa nu publici nimic din ce ti-am trimis :)

Link to comment
Share on other sites

Ok , am sa ma mut cu materialele pentru revista tate la alte zine-uri mai bine "vandute" ! Si sa stii ca e in defavoarea ta . Din partea mea poti sa nu publici nimic din ce ti-am trimis :)

 

P.Matei... revista asta nu o fac pentru mine si nu imi iese nimic la afacerea asta. Pierd foarte mult timp ca sa o fac si nu am timp sa ma cert cu tine. Ai promis ca trimiti luna de pe cer si nu ai trimis nimic concret. Te invit sa te muti cu materialele unde vrei tu si sa nu mai poluezi acest topic. Iti promit ca nimic din ce ai trimis nu va intra in revista pentru ca materialele tale sunt foarte slabe. Multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest DeathWarden

felix ce se mai aude cu revista ca si eu am mai trimis ceva (continuarea articolului cu young). let me know

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.