www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Muzica Mai Nervoasa


Guest Ismael
 Share

Recommended Posts

Guest Ismael

Salut. Sunt in pana de idei in ultima vreme si am nevoie de niste bad ass music (gen Electric funeral de la Black Sabbath).

 

Imi puteti face niste recomandari? Fara trash/death/black daca se poate...

 

Multam fain. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lehel

Asculta niste Kyuss. E o trupa de stoner-rock cu cateva influente de doom-metal. Cateodata chiar seamana cu Sabbath-ul clasic. De fapt, au si facut un cover dupa piesa "Into the Void".

O alta recomandare ar fi Probot, proiectul lui Dave Grohl (el canta la toate instrumentele). La voce sunt invitati o multime de solisti mai cunoscuti, mai putin cunoscuti (Max Cavalera, Lemmy de la Motorhead, chiar si Jack Black :) ). Nu se poate preciza un stil anume, piesele fiind destul de diferite una de cealalta. E doar metal! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt in pana de idei in ultima vreme si am nevoie de niste bad ass music (gen Electric funeral de la Black Sabbath).

 

Imi puteti face niste recomandari? Fara trash/death/black daca se poate...

 

Multam fain. :)

Evergrey,Simphony X, Biohazard? Daca nu ti se pare bad enough incearca Black Label Society (trupa lu' Zakk Wylde) :)

Link to comment
Share on other sites

Evergrey,Simphony X, Biohazard? Daca nu ti se pare bad enough incearca Black Label Society (trupa lu' Zakk Wylde) :)

 

a-mi place la nebunie ce face Zakk Wylde la Ozzy , da trupa aia a lui e de porc , nici o culoare , nu tu inspiratie , nu tu stil , de parca nu s-a lipit nimic de el de la marele maestru Ozzy ( cred ca asta face diferenta)

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
a-mi place la nebunie ce face Zakk Wylde la Ozzy , da trupa aia a lui e de porc , nici o culoare , nu tu inspiratie , nu tu stil , de parca nu s-a lipit nimic de el de la marele maestru Ozzy ( cred ca asta face diferenta)

 

Da' are voce omu' :), nu? :)

Link to comment
Share on other sites

a-mi place la nebunie ce face Zakk Wylde la Ozzy , da trupa aia a lui e de porc , nici o culoare , nu tu inspiratie , nu tu stil , de parca nu s-a lipit nimic de el de la marele maestru Ozzy ( cred ca asta face diferenta)

Nici eu nu ma dau deloc in vant dupa BLS da' am zis sa-i recomand omului ceva "bad ass-muzica de spart peretzii"

Super chargin'!....

V eight!!... V eight!!... :):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.