www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cate Piese Facute Pentru Cate Fete?


rynn
 Share

Recommended Posts

Guest domnul Rig
Tenacious D - F**k Her Gently... nuff said. :) Din pacate tipa de obicei ma lasa singur dupa primul vers :)

Tu ai compus-o pe aia?

 

Si eu am facut vreo 2, dar sunt pierdute in negura vremii... Ca sound ar fi fost mai potrivite pe vremea barzilor...

Edited by domnul Rig
Link to comment
Share on other sites

Tu ai compus-o pe aia?

 

Si eu am facut vreo 2, dar sunt pierdute in negura vremii... Ca sound ar fi fost mai potrivite pe vremea barzilor...

 

Lol, nu, n-am facut-o eu, sper ca erai sarcastic.

 

Nu prea am compus piesele dinalea uber lame de dragoste pentru ca sunt prea obsedat de progressive si experimental :) :) :) si toate vor numai punk si ska, and I hate that stuff. In fine stiu o tipa care moare dupa Dream Theater si anu trecut am venit cu electrica si un amp la un picnic si i-am cantat The Spirit Carries On si era sa moara... :(

 

In rest, m-a invatat taicamiu niste piese din tineretea lui si eu le-am progresit putin.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Spider

Am facut shi eu o piesa pt o tipa ..

a avut impactul dorit ... dar :) din cauza k nu eram in stare sa las cantatul la chitara mai moale shi sa ma ocup mai mult de ea ... dupa faza aia a mai durat vreo 2 sapt relatia :))

Link to comment
Share on other sites

Piese... pai nu la chitara, ci la altceva. De regula, mai "scap" cite un solo de fluier, orice improvizatie pe el la momentul respectiv , iar pina nu vine chitaristul sa ma pocneasca nu-l las din mina. iar fetele ... :)

 

deci asa stau chitaristii cu actul senzual

 

http://www.groupiedirt.com/

 

RITCHIE BLACKMORE

Ritchie Blackmore (ex-guitarist for Deep Purple and Rainbow) as a lover is described as self-absorbed and overrated. Kind of like his guitar playing.

 

viata grea ... cu groupies-ele astea :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.