www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

A cui e chitara?


Guest BigMac
 Share

Recommended Posts

Guest rhcp_guitarist

unul din chitaristii din the strokes.nu stiu cum il cheama... (ala mai inalt si mai slab,care poarta tenesi tot timpul :) )

 

 

told you,it was simple :) e nick valensi

Link to comment
Share on other sites

Scuze pentru intarzierea cu care raspund....Nu mi-a mers netul week-end-ul asta...

Nu, tipul nu e nici unul din cei amintiti pana acum.Nici manu, nici fender, nici oldfield,nici gilmour...Ca un indiciu v-as putea spune ca e un renumit blues-man(pentru cine cunoaste :) )si nu e roman... :)

Link to comment
Share on other sites

Pentru a nu se creea confuzii:

 

rhcp_guitarist a bagat o poza cind inca nu se terminase jocul la Steven asa ca acum avem doua jocuri in acelasi timp, al meu si al lui Moisoiu. Eu zic sa le pastram pe amindoua. Cei care incearca sa ghiceasca, trebuie sa inceapa mesajul cu numele lui Moisoiu sau al meu.

 

exemplu

 

Cyfer: Segovia :)

 

Moisoiu: Cutarescu

Link to comment
Share on other sites

ok, new rules: poza sta 5 zile, daca nu ghiceste nimeni, e obligata la autodeconspirare ( :) ) / inlocuire.

cyfer, mai da-ne un indiciu sau zi-ne cine e.. need_weed, same goes for you.

 

to spice it up: eu zic sa incepem sa punem si basisti. ramane in picioare sfatul lui cosu..

 

Oameni buni cand nimeriti artistu ziceti si formatia (sau formatia reprezentativa). Nu toti stim unde presteaza/ a prestat. Sau si mai bine puneti un link cu o biografie ceva. Faceti un thread UTIL, nu doar o galerie de poze.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.