www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

derek rrody


Symbolic
 Share

Recommended Posts

Mah pe mine nu prea ma mai impresioneaza astia cu viteza lor, l-am vazut pe Derek asta mai demult in ceva video, creca era ceva melodie mai fainutza ca atunci mi-o placut. De atunci am vazut nijte videouri cu altzi tobosari care m-or impresionat mai mult, cand o sa ii gasesc pe hard o sa postez videourile.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ma lasa rece tacanelile lor.mai bun a fost ringo star ca astia

NOT!!! poate daca zicei bonzo...mai stateam de vorba...da ringo starr?!?! wtf!?

Link to comment
Share on other sites

Guest Deathwish

Mah, la un death in forta un baterist care sa cante ca astia.. (m rog, mai naspa cu ultimul..) ar fi mana cereasca. cam ei dau feeling la genul asta aparte.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Magnitude

Il stim il stim pe derek rody, nu numai pt tobe ci si pentru trupa lui hate eternal, care mie imi place.Dar mai faceti si voi rost de clipu ala cu best solo dtums din lume...care incepe cu un solo de bete !!!!In rest derek e jos cu palaria :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Magnitude

Aoleoooo fratilooorrr priviti aici !

 

 

 

 

Bateristul Hate Eternal, Derek Roddy a editat urmatoarea declaratie privind decizia sa de a parasi formatia:

 

“Problemele vietii de zi cu zi m-au fortat sa demisionez ca membru al formatiei Hate Eternal. Nu imi mai pot permite costurile turneelor.

M-am gandit intens asupra acestui lucreu in ultimii ani si am tot ajuns la aceasta concluzie. Trebuie sa profit de calitatiile vietii de care ma bucur, si pana acum…mergand in turneu cu formatii extreme nu am realizat nimic altceva decat sa ajung intr-o gaura financiara.Fiecare turneu a fost o povara financiara. Acum nu ma plang(fiindca nu m-am asteptat sa reusesc in viata cantand metal)dar nici nu pot continua sa o fac! Prea costisitor. Pe langa asta, pretuiesc scena si as prefera sad au musica mea de-o parte decat sa raman la sfarsitul anului cu o datorie de $600.00!! Asta nu inseamna ca nu voi mai inregistra si produce muzica extrema. De fapt, veti mai auzi productii de-ale mele in viitor(pentru ca acum am libertate de a face ce vreau cand vreau). Ii urez formatiei Hate Eternal mult noroc.”

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest the_0dd

fascinant... prrrrrrrrrrr... haideti fratilor. sport pe instrument.

JoJo Mayer in schim, da. pe laga prrrr tine niste ritmuri interesante, face chestii interesante. el da. chiar daca la u momentdat se da prea mult in spectacol si mai trage de timp, mai ales pe fus se obs, dar JOS PALARIA! el este tare. sport imbragat in haine frumoase :)

Link to comment
Share on other sites

el e un fenomen prin viteza lui. pe asta se bazeaza. daca vroiam artificii etc bagam filmulete cu Richard C. care pe Sound of perseverence da clasa multor tobari cu contrele lui si toate schemele in care foloseste a treia mana si al cincilea picior

 

Abia acum am observat asta :) Tin minte c-am gasit un filmulet cu un solo de-al lui de tobe pe un set cu doar un cinel si-un tum, si canta super fain :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.