www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Oaaaauu ... Si Ce Femei


Dark_star
 Share

Recommended Posts

:(B)

 

Am dat peste d-ra asta http://www.anapopovic.com/_index.php care m-a racorit total..... foarte frumos canta si in plus e si dragutza :) :)

 

:) Midnight Rider parca tu mi-ai zis de tipa asta la un moment dat!!!!!!

 

Astept pareri si bineinteles daca mai stiti tipe care canta cu chitara go for it.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu
Ma bag si eu...

 

Eu "o stiu" pe una Katie Melua, si imi place ce canta, nu cred ca s-a remarcat ea pe guitara, dar imi plac muzicile pe care le realizeaza... uitati aici o melodie buna... video pe youtube click aici :)

 

 

si mie imi place super mult katie meula, mai degraba prin vocea ei s-a remarcat decat prin chitara..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Breezer

Am citit in Classic Rock Magazine, o revista din Anglia, ca este o formatie de fete care face coveruri dupa Led Zeppelin si cica's destul de bune. Sa canti bine dupa Jimmy Page e ceva...Numele suna cam dubios,o adaptare care te pune pe ganduri: Lez Zeppelin.

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn

Yo zic ca e cea mai buna chitarista feminina... Totusi, kre k are ceva prin pantaloni k prea knta asa mishto....

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan

deci eu m-am indragostit de Lori Linstruth aia... nu numai ca stie sa cante mai bine decat sper eu vreodata sa stiu, dar e si superba :) ...

Mersi Cosu, alt motiv sa fiu deprimat... (incetul cu incetul ma transform intr-un emo... cred)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.