www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Revista Maximum Rock


Guest arosulescu
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

uite aici, http://promusicprod.ro/maximumrock/index.html poti lua contact cu cel care iti va trimite revista daca iti faci un abonament -sa dai clic pe CONTACT. Daca le vrei si pe cele anterioare, ( respectiv cursurile 1-4),

ceri numerele:

# 25 ianuarie - februarie 2007 - aici vei gasi introducerea...pagina de intampinare unde prezint cuprinsul povestii. Ma rog s-a mai schimbat putin pentru ca ar fi fost prea vast. ( ASTA O GASESTI SI LA INCEPUTUL TOPICULUI)

#26 martie 2007 aici incepe cursul1

#27 aprilie curs2

#29 / aug. - sept. 2007 curs 3

#30 / oct. 2007 curs4

#31 / nov. - dec.2007 curs5

 

succes!

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest arosulescu

pe data de 1 mai a aparut si cursul 8 si ultimul!

 

Ultimul din mai multe motive:

 

1... ceea ce imi propusesem sa fac ar fi fost prea mult pentru o revista cu aparitie lunara.\

2... am deja o carte (135 pagini... mi-ar fi trebuit multe numere in revista Maximum Rock pentru tot acest material) cu CD audio (70track-uri)... tre sa ma hotarasc daca impart bani cu edituri sau ma descurc singur. Voi face reclama respectiva la momentul potrivit.

3... este bine si pentru voi daca doriti sa scrieti ceva in aceasta revista (nu tre sa monopolizeze nimeni un spatiu de acest gen)

 

 

Multumesc lui Nelu Brandusan si Revistei Maximum Rock pentru gazduire, voua daca ati cumparat-o sau nu, celor care m-au incurajat, rgc-ului pentru ca mi-a oferit posibilitatea gratis de a face reclama etc, etc.

 

Va tin la curent cu noul material imediat ce apare pe piata!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Salut ! Vreau si eu sa cumpar revistele. Nu prea am inteles bine cum sunt repartizate cursurile. Fiecare curs e in fiecare numar, sau mai multe numere alcatuiesc un curs. Si as vrea sa stiu si cat costa ca sa nu ma duc cu mainile in buzunar la magazin. Multumesc ! Scuze daca s-a mai scris undeva pretul dar un calculator greoi si sunt adormit si nervos si pot deschide cate o pagina pe rand...

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Salut!

 

cursurie s-au incheiat acum ceva timp. Ideea este ca fiecare revista continea cate un curs de chitara de 4 pagini. In total sunt 8 cursuri deci va trebui sa cumperi 8 reviste. Intra pe saitu asta

 

http://www.promusicprod.ro/

 

 

si ia legatura cu Nelu Brandusan (spune-i omului ce doresti si iti va trimite revistele acasa ...evident ca daca le cumperi pe toate si pretul va fi mai mic)

 

sau ...mai ai rabdare cel mult o luna, si cartea mea va aparea in librarii sub egida editurii didactice si pedagogige.

 

succes!

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Astept cu nerabdare aparitia cartii, toate cele bune, Barni.

 

P.S. Cartea va fi cu cd?

 

si eu abia astept ca mi s-a urat de cand tot lucrez la ea. Da va avea si cd.

 

(off am uitat ca e logata nevasta-mea)

Edited by iarina
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest arosulescu
Chiar ma intrebam ce fata are chitara Field in Romania. :)

 

Succes Andrei! Toate bune.

 

 

scuze abia acum am vazut ca mi-ai scris...

 

fata sunt io ...mai uit cateodata si scriu pe forum cu userul iarinei... (care bineinteles ca nu a putut sa nu se pozeze cu frumoasa Field ...macar asa din gelozie :))

 

si tie numai bine.

Link to comment
Share on other sites

domnule arosulescu :

apreciem toti ce ai facut :)

 

din nou trb sa spun ca Giurgiu e un oras idiot..in care nu gasesti nimic...(nici macar albume rock...ce sa mai zic de reviste rock) :)

...

numai bine

:)

Edited by Vulgar_display_of_Alex
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
domnule arosulescu :

apreciem toti ce ai facut :)

 

din nou trb sa spun ca Giurgiu e un oras idiot..in care nu gasesti nimic...(nici macar albume rock...ce sa mai zic de reviste rock) :)

...

numai bine

:)

 

 

 

ei...stai ca n-am facut nik deocamdata.... mai e mult pana departe...

 

 

 

Cunosc aceste orase ... si eu am trait 20 de ani in turnu severin.... un oras steril in care nu se intampla nimic. Asta este soarta acestor orasele uitate de lume.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.