www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

DONEZ: doua doze squier single coil


Cosu
 Share

Recommended Posts

Am cunoscut chitaristi de 4 ani - 4 ani jumate'... fara misto...

Am facut liceul de muzica (dar s-a ales praful de el ulterior necontinuind la Conservator) :) si veneau colegii cu rubedeniile "de gradinita" care cantau la chitara de te lasau paf... :) Se laudau si ei.. deh...

Deci 5-6 ani e o varsta ushor "tarzie" daca pustiul / pushtoaica are parinti care au facut sau fac muzica. :)

 

Nu Deadusa, nu m-am ofticat... a fost doar un punct de vedere...

Link to comment
Share on other sites

ok ...imi cer scuze atunci..fiecare cu dozele lui ... :)

dar evilpath tu chiar nu stiu de ce ai intrat in discutie..si mai cu vana decat catalin cu care aveam discutia..

Aici nu e vorba de "iau dozele si peste 5 ani" aici e vorba de "iau dozele ,le bag in chitara si RUPP ...ACUM"

cum ar fi sa zic eu ca am nevoie de doze dar peste vreo 3 ani daca o sa imi fac eu o chitara...

Si eu vreau sa imi construiessc o chitara(mai voia cineva de pe aici parca :) ) dar nu le-am cerut..pentru ca nu aveam nevoie acum de ele..

Pagubitilor de inundatii (imi pare sincer rau pentru cosmaruriile prin care trec) nu le spui :haideti ca va donam acum alimente haine si bani ca poate peste 3 ani de zile o sa va inunde din nou ograda(imi cer scuze daca ofensez pe cineva de pe forum,nu asta e intentia)...Si evilpath dozele acelea nu sunt bune! sunt mai bune decat harley benton reghin behringer si alte chitari "value".Nu crede ca daca scrie Fender(chiar daca e divizia pentru low budget Squire) inseamna ca e aur...

Tot pe vaporu ala se fac si dozele de Reghin...

Link to comment
Share on other sites

omule.. m-am bagat in discutie pt k il inteleg pe catalin ..si nu inteleg de ce ai considerat k merita sa-i sari in cap . in fine..si de unde stii k nu am facut donatzii pt sinistrati ? sau k nu am sunat la numerele alea.unde donezi bani mm ??

iti place sa vb fara sa ai habar de ceea ce spui . tu intelegi bune doze de 100 euro bucata eu consider bune dozele astea..

Link to comment
Share on other sites

Cosu,

 

Ai deschis cutia Pandorei...

Se adevereste - traim inca in Romania!!!

Discutii sterile si de ***. Eu, personal, in locul lui Cosu nu v-as mai fi dat nimic.

 

Omu' a cerut niste chestii minimale pentru a se decide cui le da degeaba !!!

Greu e dom'le sa te conformezi unor cerinte minime fara sa faci comentarii!

 

PS Iertat sa-mi fie, dar sa postez pe alt thread ca am Ibanez (indiferent de model) si dupa sa "atârn" pentru niste doze Squier .... :)

Link to comment
Share on other sites

ma retrag ..discutia astanu duce la nimica..

evilpath nu ai inteles ce voiam sa spun ..si eu am donat pentru sinistrati pentru ca aveau nevoie ACUM si nu peste ceva timp ...intelegi?

Cosu sper ca dozele astea sa faca cu adevarat fericit pe cineva...

Ai facut foarte bine ca ai stat asa transparent fara sa influentezi nimic...

Oricum ai inima buna sunt sigur ca nu vor ajunge la vreun bisnitar..

Numa Bine!

Link to comment
Share on other sites

Doza 1) Hihi

Doza 2) Prietenul lui Moisoiu

 

Astept sa ma contactati pe privat sa va dau obiectele.

 

O mica modificare pentru care imi cer mii de scuze dar inca mai am nevoie de un capacel. Asadar o doza va veni fara aparatoarea de plastic. Daca o schimbati cu alta doza oricum n-aveti nevoie de el...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.