www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Favorite Drink


Guest anghelescu

Recommended Posts

Guest anghelescu

Sa vedem ...cam de bauturi racoritoare beau RGC-istii

 

 

 

a...si daca bei spre ex PepsiTwist.... selectezi Pepsi... , am zis sa nu adaug foarte multe variante...degeaba.

 

Selectati ce va place mai mult.

Edited by anghelescu
Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
Santal sau sucuri naturale. Fara chestii carbogazoase. :)

omg am uitat de alea...sa incerc sa le bag si pe alea.

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

ceai si bere :) dar de bauturile carbogazoase care sunt 90 % apa cu zahar nu pre sunt incantat

va recomand sa intrati pe www.libertv.ro sa downloadati playerul si sa urmariti documentarul despre imperiul coca-cola

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

damn..si pe alea le-am uitat.modifica tu postul..baga-le si pe alea ...si reseteaza-l cumva sa se voteze din nou.te rog

Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

In general prefer chestiile cat mai aproape de naturalete! :-) A, si Pepsi, din cand in cand.Fara Cola, Fanta, et company!Am renuntat chiar si la apa minerala...

 

Cugetare de-a mea: viata e prea scurta ca sa mai grabim si noi sfarsitul intr-un fel sau altul...de!

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

terminasem..si eu...... si nu mai am putut sa dai "save" ca trecuse 1 ora si nu mai avea dreptu..daaaaamn

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

cel mai frecvent coke, pepsi si MD(daca au la magazin) urmate de ceai, sucuri naturale de ti santal si ce alte firme mai is(ii zice suc natural da io nu`s asa de convins) si apa de la chiuveta.

 

Cu ocazaia asta: ce parere aveti de energizante de tip burn si red bull? Dar de pepsi x?

Edited by Wierdguy
Link to comment
Share on other sites

Coke, Mountain Dew, cafea de toate felurile...(tare sa fie).....sunt dependent rau de cofeina

ce nu beau niciodata.......apa plata.

Link to comment
Share on other sites

Guest lehel

(Dependent de) Cola, da' de ceva vreme tot incerc sa ma las - my stomach is killing me. Acum beau mai rar si se simte diferenta :) . In afara de aia, mai merge cate-un Schweppes, cate-o cafea si mai rar sucurile naturale.

Link to comment
Share on other sites

Cafeaua in orice moment al zilei, dimineata ma trezeste, seara ma adoarme; activitatea intensa de dupa o ceasca tare se aseamana cu agitatia mea de betie deci iata un "simulator" interesant... Cola mai beau, apa minerala cam o sticla pe noapte, cu ulciorul linga pat :).

 

Recomandarea mea : Pina nu se pun in aplicare legile europene cu privire la continutul de fruct in sucurile de "fructe" , nu le mai beti . Un suc la 1 litru cu continut de fruct la nivelul la care se lauda unii implica un cost cel putin dublu fata de pretul sucului respectiv. Suc 100% NATURAL de portocale gasiti la Mall Vitan , la G'Market. 100 de mii sticla. Cutiile de un litru sunt la jumatate de pret. Bate la ochi un pret atit de mic. Risti sa bei suc de sodiu cu colorant. Cel mai sanatos, du-te la izvor cu bidonu si nu mai risti nici o boala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.