www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chillout


Guest Pheno
 Share

Recommended Posts

poate cineva sa-mi recomande niste albume de muzica de meditatie, relaxare etc. Ma intereseaza ceva care sa bag pe fundal cand citesc, invatz, dormn etc, am ascultat nishte albume care se numeau buddha bar dar prea aveau tente orientale si m-am cam acrit de ele. Sunt cam profan in domeniu asta, sper sa fie cineva care asculta muzici din-astea.

Link to comment
Share on other sites

orice de la morcheeba,si daca ai cum sa faci rost,jazz de prin 40-50,ptr ca nu e greoi ca asta modern,e foarte placut si melodic,influente de rock and roll mai vechi,nitel r&b.this does the trick for me.da poti sa asculti cam orice iti place tie,ca teoretic ar trebui sa te relaxeze.cheers

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

io am pe aci niste cd-uri de vreo 10 ani care se numesc "the romanitc collection" si care sunt super tari pt relaxare... dar... la o adik, si niste satriani sau vai merg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eu invat foarte bine pe enya, norah jones sau lisa ekdahl (nu stiu cat de cunoscuta e, canta un jazz foarte ascultabil).

altceva ce mai poti incerca e deep forest, foarte relaxant.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest 9_lives_of_innocence

poate cineva sa-mi recomande niste albume de muzica de meditatie, relaxare etc. Ma intereseaza ceva care sa bag pe fundal cand citesc, invatz, dormn etc, am ascultat nishte albume care se numeau buddha bar dar prea aveau tente orientale si m-am cam acrit de ele. Sunt cam profan in domeniu asta, sper sa fie cineva care asculta muzici din-astea.

 

incerarca melodia asta, iar daca iti place, iti mai dau :)

 

cearny: vezi regulamentul, nu permitem piratarea de materiale copyright-uite pe acest forum

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.