www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jam Session Hard & Heavy


Burb
 Share

Recommended Posts

tobari,bassisti si chitaristi o sa fie....dar problema va fi ca nu stiu cati dintre ei stiu sa dea cu instrumentele sau vocea mai mult de 2-3 piese(bine)

vom vedea...

yo zic ca dac e bunavointa o sa fie si putilinta:)

btw,yo doar am dat o idee de inceput de lista...in continuare va las pe voi...sa vedem...tot ce pot sa va spun ca yo o sa bag piesele astea...si sunt doar cateva ,ele mi-au venit primele.....restul depinde de voi si atmosfera :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest domnul Rig

Mbine, asa si eu stiu mai multe de la Maiden, de exemplu Remember Tomorrow, dar tre' sa stiu care sa le mai repet.

Ce mi se pare este ca nu este prea mult interes in jamul asta, ori lumea nu si-l exprima.

Link to comment
Share on other sites

cine vrea sa vina,sa vina...cine nu...treaba lor,sa se uite la eurovision:)

daca din cei care vin fiecare o sa stie macar 2-3 piese de suflet,yo pun pariu ca mai gaseste niste instrumentisti cu care sa le cante :)

 

apropo,astept si trupa "dots":)))) sa bagam ceva

neaparat sa veniti cu vocalista :()))) :)

 

IT IS "THOUGHTS"... and, we'll be there;)

Link to comment
Share on other sites

Ba nene, da' gata cu gargara... cum a zis si horica... cine vrea sa ne distram, e bine venit... cine are kef de comentarii inutile... AKSA la eurovision...

 

ba ca-i playlistu, ba ca nu-i playlistu... io vin si cant manele, uite asa!!!... :):) ... glumeam... hai, ne vdm maine

Edited by LORD-C
Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
Din pacate eu nu mai pot ajunge cu chitara. O sa vin la o bere si cam atat.

Phew, incepea sa ma enerveze Electric Eye. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Iron_Mask

se baga cineva la un van halen? aint talkin bout love si running with the devil?

 

un tobar, sa cante piesele astea, poate si un iron man :)

Link to comment
Share on other sites

tobar competent o sa fie :)

si o veste de ultima ora:incepand cu 8.3o o sa cante trupa x-plod:ii stiti,pustii aia simpatici,asa ca sa fiti acolo sa-i incurajam,mie unul imi plac tare mult,promit

daca stau si ma gandesc bine,cred ca dupa ei nu mai are nici un rost sa mai bagam si noi:o sa ne facem de kk:))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

Deci clar cel mai tare a fost coverul Billy Idol :) :) :)

 

Acuma serios, cei mai tari au fost X-Plod care au cam dat ceatza. In rest, prea mult blues, fratele meu, PREA MULT BLUEZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.