www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vreao o chitara noua


Guest Rhadoo
 Share

Recommended Posts

Guest Rhadoo

dupa cum spuneam,vreau o chitara noua pana in 450euro electro-acustica...in primu rand sa nu fie mai ieftina de 200euro(vreau ceva de calitate)sa se cante usor pe ea(adik sa nu te chinui cu 2 maini sa tii un barre)si sa fie o firma respectabila...cam atat.

astept sugestii,va multumesc mult dk vreti sa ma ajutati

Link to comment
Share on other sites

Guest Rhadoo

stiu k voi sunteti mai mult cu electricele,dar nu va puteti gandi la nimic?

dk vedeti ceva interesant,anuntati aici,pls

Link to comment
Share on other sites

Vezi la mica publicitate, Midnight Rider (Rares Totu) avea de vinzare o Epiphone electro acustica. Eu am cintat pe ea si mi s-a parut o chitara buna. Dar trebuie sa recunosc ca nu ma prea pricep la acustice.

 

 

Si eu tot un epiphone ti-as sugera...merita sa-ti iei ceva bun de la inceput, sa stii o treaba...

 

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rhadoo

mersi mult baieti..nu o sa cumpar epiphone-ul acela pt k nu am banii kiar aku,dar sigur voi cumpara acelasi model la un mom dat

Link to comment
Share on other sites

dupa cum spuneam,vreau o chitara noua pana in 450euro electro-acustica...in primu rand sa nu fie mai ieftina de 200euro(vreau ceva de calitate)sa se cante usor pe ea(adik sa nu te chinui cu 2 maini sa tii un barre)si sa fie o firma respectabila...cam atat.

astept sugestii,va multumesc mult dk vreti sa ma ajutati

Da,

la 450 euro, cu mare greutate si luind-o cu forta de la mine din miini, ti-ai putea trage o superba chitara electro-acustica WASHBURN *ai vrut firma "respectabila", you got it!* din faimoasa serie EA Festival (corp ingust cu single cutaway, gen modelul pe care cinta Nuno Bettencourt si multi altii). Vrei sa se cinte usor? Pai let me put it this way: pina si eu pot sa cint pe ea cu placere :) (si sint cam lenes/imi plac corzile de 8, cu actiunea joasa pina la taste) -- nu stiu ce pot sa iti spun, TREBUIE sa pui tu mina pe ea, este mai misto la mina decit multe electrice pe care am cintat!!! 'Nuff said.

(....nu vreau sa tai macaroana la Epiphone si alte marci, dar scula asta e la doua nivele peste....)

Din pacate, la banu' asta nu pot sa-ti dau si cutie, asa ca va trebui sa-ti faci rost pe cont propriu (chitara era noua vreo $800, FARA cutie, si m-a costat si transportul de pe coasta de vest a statelor!)........any questions? call 0740924654 sau 0727033481

Link to comment
Share on other sites

Guest Rhadoo

am citit multe review-uri despre epiphone pr5 si multa lume se plange k are actiunea prea sus:((shit...

 

dk ai o poza cu washburnul ala?

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna k are actiunea prea sus in mm?sau vrei sa incapa nu mai mult decat o foaie de hartie intre cozi si taste?

vino mai bine sa incerci,nu alege chitari din reviewurile de pe Harmony Central.

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna k are actiunea prea sus in mm?sau vrei sa incapa nu mai mult decat o foaie de hartie intre cozi si taste?

vino mai bine sa incerci,nu alege chitari din reviewurile de pe Harmony Central.

sincer iti spun k as veni,dar sunt din timisoara...si nici nu am banii.dk as avea banii,as bate drumul k e o chitara beton,dar asa...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.