www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Today
  2. - Cumpar pedala din anunt (sau ofer alta pedala schimb, vorbim ce am disponibil) - am detinut pedala, implica Hex pickup GK3. Contact PM, Bucuresti
  3. multumesc!
  4. Bună! Am auzit lucruri bune despre SKVOT. Oferă diverse cursuri creative. Recenziile sunt bune. Iată site-ul lor: https://skvot.ro/. Cred că merită o privire.
  5. very helpful, thank you!
  6. Bună! Îmi puteți spune unde pot găsi cursuri creative bune în România pentru începători?
  7. Edmond

    Doze Shadow vintage

    300 lei
  8. Vand o pedala volum , Lehle mono s , stare foarte buna ,
  9. UP! VINERI 26 Iunie 2026 - ora 21:00 Donatie minima: 50 Lei Relatii si Rezervari: 0722 636 767 / 0758 616 983
  10. UP! REDUCERE DE PRET !!! mesaj privat daca doriti sa discutam... PRET 2000 LEI !!! AMPLIFICATOR 60 Watti FULL TUBE - MADE IN USA !!! LA PRETUL ASTA NU GASITI NICAIERI UN AMPLIFICATOR PE LAMPI fabricat in SUA !!! se poate testa in Bucuresti, sector 3, zona Costin Georgian
  11. Yesterday
  12. Vandut in Serbia...ca mai tot ce am avut la vanzare...
  13. A fost adăugat și un grilaj la spate !
  14. Mai adaug: Boss GE7 ‘Hush Mod’ - l-am luat de pe Reverb cu 120 eur, doresc 300 lei. Boss GE-7 Equalizer pedal, made in Taiwan. Serial no. OR16986 dates it to June 2003. The pedal has had a Hush mod which reduces unwanted noise. Excellent condition, works perfectly.
  15. 2300, hai sus hai suuus e 3900 unu pe thomann si aveti de asteptat
  16. Last week
  17. UP! REDUCERE DE PRET !!! mesaj privat daca doriti sa discutam... PRET 2000 LEI !!! AMPLIFICATOR 60 Watti FULL TUBE - MADE IN USA !!! LA PRETUL ASTA NU GASITI NICAIERI UN AMPLIFICATOR PE LAMPI fabricat in SUA !!! se poate testa in Bucuresti, sector 3, zona Costin Georgian
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.