www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

dati o parere


xod_4all
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

domne problema e ca eu nu stiu sa apreciez astfel de muzica . Inregistrarea sigur ca e foarte rea dar poate ca mesajul e ok pentru cei care stiu cum e cu felu asta de muzica... "cat despre rock bai fratili meu io nu-nteleg nimic" :)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

;)

:(

:)

 

Asta este o gluma, nu??? :)

 

... sau disperare??? :);)B)

 

Foarte tare frate! Cea mai melodioasa piesa postata pe RGC!

Edited by Monyo
Link to comment
Share on other sites

spuneti dak va place ....dak nu spuneti ce nu va place :)

 

din ceea ce aud eu... ... nu aud NIMIC PE RITM!!!

Nu mai intreb ce intrumente se aud, pentru ca nimic din ceea ce e acolo nu are tempo... ... totul e aritmic.

nu am putut face legatura intre voce si alt "sunet" ca sa imi iasa un tempo ceva ritmic (ceva ce se repeta ca tempo...) :)

Link to comment
Share on other sites

sa stiti k toti aveti dreptate..... :) piesa asta a fost facuta in 2004...cand nu aveam decat o chitara si vocea mea......am evoluat de atunci......vroiam sa vad dak va place vocea.......

eu acum am mai multe piese ....lucrate mult mai bine.....mult....dak vreti am sa pun cateva ,dar sunt fara tobe....pt k nu am :) .....ca sa va dati cu parerea :)

Link to comment
Share on other sites

sa stiti k toti aveti dreptate..... :) piesa asta a fost facuta in 2004...cand nu aveam decat o chitara si vocea mea......am evoluat de atunci......vroiam sa vad dak va place vocea.......

eu acum am mai multe piese ....lucrate mult mai bine.....mult....dak vreti am sa pun cateva ,dar sunt fara tobe....pt k nu am :( .....ca sa va dati cu parerea :)

 

Hai incearca sa bagi cu un program ceva tobe si posteaza ceva mai recent pt ca indiferent ca nu sunt cu acest stil m-ai facut curios... Sper ca ai luat putin spre Static X! Sa canti nu numai sa urli si atunci cine stie mai ajungi sa faci ceva beton. Static X!!! - pt exemplu. B)

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Vazand "groh groh", am zis ca inregistrarea-i clar de mine...si nu m-am inselat. Bre, cum te zghihui matale acolo nu stiu, dar, daca te-ai canaliza pe ceva mai...complex, sa zic asa, se cheama c-ai growlui chiar cu folos.

Link to comment
Share on other sites

Groh groh da mi-e ca jignesc pe purcel.. Really...fa ceva sa sune muzical

 

Ntz, ntz, cred ca daca ati asculta putin Malignancy ati face implozie.

Din nou, nu inteleg de ce unii simt ca trebuie sa-si dea cu parerea intr-un domeniu in care recunosc ca n-au nici o treaba?!

Scuzati aciditatea, dar sunt satul pana-n gat de oameni "care-si fac cruci si se sufoca".

 

Revenind la topic: xod, omule, chiar, ce natie de distorsiune folosesti acolo? Suna ca un Butt Probe (ceea ce nu e rau).

Percutia ar fi mai mult decat binevenita. Incearca, dupa cum a spus si Monyo, macar cu un sequencer.

Si ce se intampla la sfarsitul melodiei? Suna interesant :)

Link to comment
Share on other sites

asa e ..ce se aude la sfarsit e bine....dar nu e de la mine :) ...am avot o eroare pe comp...si ma pierdut foarte multe piese....ciudat unele s-au amestecat cu altele....si nu am mai apucat sa refac piesele(vechi)..dar am altele mai noi...o sa le pun....o sa va plak ....si sunt mult mai lucrate :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.