www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stringmadness track 8


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest Corraxe

Buna sunt nou ...(iartatama daca nu scriu bina in romana) asta e o piesa mea ...aici fac toate chitare si bass...spunetemi daca vi a placut...ciao ciao sper se va cunosc pe toti

Link to comment
Share on other sites

Buna sunt nou ...(iartatama daca nu scriu bina in romana) asta e o piesa mea ...aici fac toate chitare si bass...spunetemi daca vi a placut...ciao ciao sper se va cunosc pe toti

 

Foarte placut! :)

Avem nevoie de tine in Jam-uri! Baga-te dc ai putin timp liber! :)

Ma bucur ca te-am auzit! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

inca o data mersi ...daca sunteti interessati am puse 11 piese mele on line ... si pe orcine are intrebari sau simplu vrea se barfeagea cu mine me gaseste online pe yahoo messenger cu ladolcevitadicorrado .

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

mersi valdostana...am pus 11 piese undeva dar numai gasesc link....am pus acum niste minute o alta piesa .... si le pun si pe alte...daca cienva stie link unde am pus mp3 se o da si pe mine ...... inca o data cer scuze ca nu vb bine romana

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

bravo corraxe! canti bine si ai sunet foarte bun. poti sa imi spui ce chiatara folosesti? si ce scule ai mai folosit pentru piesele alea?

suna foarte bine.

molto bene :)

iata si linkul minune:

 

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=1...mp;#entry102575

 

 

Chitare folosite (pentru toate 11 piese ) sunt Steinberger in general folosesc 2 modeli USA GM-7SA si USA GR-4R si USA GM-2S "Newburgh" ---bass sunt tot Steinberger 4 corde approssimativ in toate piese si un 6 freetless ( asta e un prototip ca nu exista pe market) ......ca ampli pentru chitara am folosit un pre digitech 2120 - un brunetti silver bullet - si 2 boxe 2x12 draggon cu celestion green back , pentru bass un swr working man 400 cu 4x10

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

SUPERB! mi-ar place sa ne vedem odata la o bere :)... u rock man! congrats!

 

 

ok ne vedem la o bere....dar nu te supera se eu am un suc sau o ciocolata , ca nu beau alcol de loc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.