www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

BAC


Alex
 Share

Recommended Posts

Guest Razz

am auzit de la colegi ca fizica o fost foarte nasoala...... si chiar si aia buni au cam belit-o aco , pe pagina 2 , problema aia cu rezistoru ala o fost nasoala rau, ;

aia cu greutatea si cu scandura ai facut-o ???

Link to comment
Share on other sites

am auzit de la colegi ca fizica o fost foarte nasoala...... si chiar si aia buni au cam belit-o aco , pe pagina 2 , problema aia cu rezistoru ala o fost nasoala rau, ;

aia cu greutatea si cu scandura ai facut-o ???

11285[/snapback]

 

Da a fost nasol. Problema cu scandura am busit-o toti din clasa... Eu invatasem Mecanica si Electricitate dar din cauza ca toata clasa facea Termodinamica m-am axat si eu tot pe Termo.

 

Apropo, la filosofie au fost cam nasoale subiectele pt. mine ca erau majoritatea din cele 2 capitole pe care nu le invatasem, dar am facut rost de o ciorna si cu ce am mai dezvoltat eu am facut decent.

 

Nu cred ca iau note prea mari la Fizica si Filosofie totusi, am analizat mai mult si mi-am dat seama ca am busit ceva chestii. Vedem poimane.

Link to comment
Share on other sites

Da, se vor afisa, maine seara cel tarziu.

 

Oricum, am luat 8.69, o nota decenta avand in vedere ca m-am ars cu un 6 la oral...

 

Notele mele :

 

Romana oral : 6

Romana scris : 9.10

Engleza oral : 10

Matematica : 9.75

Fizica : 8.80

Filosofie : 8.50

 

Ma bucur ca am reusit sa iau 10 la englezza si 9.10 la romana scris, astea chiar is luate pe meritul meu. La mate, fizica si filosofie s-a mers pe metoda "xerox". Nu luam eu 9.75 la mate nici daca ma impuscai, dar am fost in clasa cu cei mai buni din liceu la mate si ... va dati voi seama.

 

Is f. multi cu note ca ale mele, dar sunt si mai norocosi ca au luat 10 la orale si au dat sport si au luat tot 10, deci au peste 9.50 media generala toti.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

bine ca ati scapat in sfarsit de bac!!!sper ca ati scapat cu bine si acum va urez multa bafta la admitere!!!!bine ca am scapta si eu in sfarsit pt ca mama mea este profa de fizica si sincer nu mai suportam....

asa ca: good luck duck :)

Link to comment
Share on other sites

Guest King_Diamond

io am avut media 8.91 si dau la medicina

oricum nu-mi trebe media dar sa vad ce fac la examen

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionutz

Pe la mine e invers la electronica. Nu sunt multi care au ce cauta la poli. Mai bine se duceau unii din ei la litere, filosofie si conservator... la noi asa, ingineri multilateral dezvoltati :)

Link to comment
Share on other sites

Io am avut o medie de 8.46, dar am depus contestatie, mama lor de nesimtiti.

11762[/snapback]

 

Eu am avut 8.69 si mi se pare o medie decenta. Ma rog, eu oricum eram pregatit sa nu iau foarte mult avand in vedere ca la prima proba (romana oral) m-am dus naibii cu un 6.

Edited by cearny
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.