www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

30.09.2005 Polivalenta Hall Bucharest Romania


Guest Sheriff
 Share

Recommended Posts

Guest Ionutz

OH YES YES YES!!!!

Deci s-a adeverit zvonul si vin din nou in Romania!

Happy happy day! Merg si de data asta!

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

hihi..fiecare cum aude....s-ar putea sa am eu scarita ciocanelu' si nicovala putin avariate....dar dk citeai presa dupa concert...sau intrebai lume...mult mai experimentata in domeniu aflai ca sunetul a fost prost! :) ..fata de ce avem noi in casa..sau cel putin eu..da a fost mai bun...dar nu se ridica la standardele unui concert nightwish din afara sa zic(am vazut unul pe dvd..cu home cinema decent si se auzea mai bine decat asta live de la noi :) )

 

am avut si o "cearta" cu felix pe tema asta mai demult....si s-a dovedit a fi de la curentul de 220v :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Baumwolle

Oameni, am o veste proasta...

Pretul biletelor este de 84 lei pana la 1 septembrie, dupa care suma creste la 126 lei.Pentru cei care nu au trecut inca la noul sistem monetar, asta inseamna 840 000lei, respectib 1260000 lei.Detalii pe site-ul oficial al concertului.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionutz

Da...era sa cad si eu de pe scaun cand am vazut...kinda lots of money...cred ca mananc pietre toata vacanta sa strang bani :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

astia ce canta/??? muzica??? sau c ?? mai acupa si sala degeaba.....

 

probabil ca iau o sa fie plin.......si la rock in my heart nu a fost nimeni..

 

.....mai ascultati si voi o muzica........si degat sa dati 1mil p nightwish....mai bine dati 200mii p un concert bun....cu muzica buna...

 

(n-am nimic cu ei ...doar ma dispera ca la ei se duc o gramada si cand vin super muzicieni nu se duce nimeni ...pt ca nu se cheama HIM sau NIGHTWISH sau nush c ..)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Hai ma ca a fost ceva lume si la Rock in My Heart...e adevarat ca n-a fost sala chiar plina si nuj cati dintre aia d-acolo aveau idee cine e Snowy White sau ca Uli Jon Roth e tatiku' stilului neo-classic. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Read it and weap :)

   

 

Biletele s-au pus in vanzare la Magazinul MUZICA, Agentia de Bilete a Salii Palatului, Sala

Polivalenta, Hollywood Music Scala, Magazinele Diverta Mall si Plaza.

 

Bilete:  840.000 lei / 84 RON (inclusiv timbru muzical)  pana la 1 septembrie

            1.260.000 lei / 126 RON (inclusiv timbru muzical)  dupa 1 septembrie

 

de pe www.nightwish.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Baumwolle

Nu cred ca va fi nevoie, l******e. :)

 

Au avut un sunet cu mult mai bun decat anul trecut, cu toate ca sala a fost mai slaba din punct de vedere acustic.Tarja a fost ca un inger de lumina catre finalul concertului.Emppu se cam rupea in figuri, Jukka le-a rupt tare de tot.Overall, mult mai bine decat anul trecut.De data asta...au avut c.o.i. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.