www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Husa Jackson Kelly


sam
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Ploiesti/Bucuresti


Contact: PM


Accept schimburi: Nu accept schimburi
Cumpar husa pentru Jackson Kelly. Pentru cine nu stie chitara, asa arata deci nu intra in orice husa. Nu ma intereseaza super calitate, firma, etc pentru ca nu ma plimb cu ea. Ideea e sa nu o tin descoperita cat nu e folosita sa nu se umple de praf.

Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu nu m-am gandit la asta. Ai putea sa pui o poza in cazul in care croitorul nu a inregistrat modelul la OSIM :)

 

Asa solutii de compromis am gasit si eu. Sta in stativ acoperita cu o folie de polipropilena care-i vine binisor. Dar ma gandesc ca vine iarna si i-o fi si ei frig :) Mersi de sugistie, chiar e ok. Pune daca poti 2-3 poze. Stiu un tocilar - aia de prelucreaza piele - (AKA tabacar) poate reproduce modelul de blugi. Si daca scoate un pret bun, poate ne si apucam de productie de serie ;)

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Ignorand estetica (poti obtine ceva foarte frumos daca are croitorul rabdare), husa isi face treaba, ai insa mare grija la centru de greutate cand pui curelele, eu le-am trecut complet pe sub chitara ca sa n-am surprize, sa mai si grija la fermoar la lobul ala mare al chitarei, sa nu forteze inchiderea. Te rog sa revi cu poze cand termini cu ea :D. Noroc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.