www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut profesor de bass


Guest seraphx
 Share

Recommended Posts

Guest seraphx

caut profesor de bass , cine stie pe cineva care da lectii de bass sa imi lase si mie o metoda de a contacta persoana respectiva care preda si detalii despre experienta sa, in preferinta sa fie bassist omul care preda, va multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

in preferinta sa fie bassist omul care preda, va multumesc

parca am fost clar , stiu de toni si apreciez ce face :) , ah sa mai mentionez si locatia: Bucuresti :)

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest seraphx

eu sunt multumit, m-am dus de cateva ori la corrado pan acum si is multumit de calitatea lectiilor m-am corectat ceva

Link to comment
Share on other sites

Guest briandt

invatati singuri... te simti mult mai bine sa inveti singur, cum te poate ajuta cineva sa inveti ce trebuie sa simti ???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest briandt

eu n-am avut probleme asa mari incat sa apelez la cineva pt ajutor!

mie mi-a venit totul usor, like i knew before

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx
eu n-am avut probleme asa mari incat sa apelez la cineva pt ajutor!

mie mi-a venit totul usor, like i knew before

:) nu vreau sa fiu rau, dar asta e si in functie de ce vrei de la muzica, atata investesti atata si iese

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest westsound

atata investesti, atata si iese...pai investitia banuiesc ca nu e una materiala, doar manelistii cred ca pot cumpara orice cu bani. Si daca nu e una materiala e vb de munca care e cu totul individuala, nu poate nimeni sa munceasca pt noi. Si mai e si harul,nici munca si nici un profesor nu poate suplini lipsa lui. Un profesor ne poate arata niste directii, lucruri pe care noi le-am inteleg intr-un final(daca le-am intelege) oricum. Si daca nu le intelegem de la sine ma tem ca nu le poate nimeni indesa in noi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.