www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bal de boboci


Guest adrian matache
 Share

Recommended Posts

Guest turshuanzen

Incearca ceva blues...la balul bobocilor tre sa exista blues-uri...si mai pe sfarsit poti baga ceva mai ritmat...si Nirvana merge.Succes...sa ne lasi si noua aici niste impresii de la bal. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest EPSYLON_CURSE

Manowar - women be my slave

 

Astea numai daca aveti bunaciuni in liceu... daca nu cred ca niste hore si sarbe sunt de ajuns. :))

-Are mesaj subliminal (bunaciuni si women be my slave). :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rox_rocs

nu stiu exact sa zic o melodie...pt k sunt multe mel superbe...dar ceea ce sigur ar merge este ceva punk pt k este specific tinerilor :)

 

in schimb acum depinde mult de ce specimene vor fi la balul respectiv asa cum s-a mai zis mai sus...daca majoritatea sunt manelari, sigur te vei alege cu rosii zburatoare venind spre tine

Link to comment
Share on other sites

Guest chitaristul_innascut

eu as zice k red hot chili peppers - dani california n-ar strica ... la fel k si metallica - so what ... blink182 - all the small things ... ar mai fi o gramada ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Cooldmind

Noi la primul bal unde am cantat a fost binisor..mai mult aveam baietii emotii...iar referitor la repertoriu noi am cantat: Greenday - Time or your life(cum a mai fost mentionat), Nirvana - All about a girl, Cranberries - Zombie si am mai avut baietii un "The cal of the Ktutlu" de la Metallica. In rest mai poti incerca un eric clapton- ters in heaven...merge oriunde...oricand...:)

 

So good luck! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.