www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Tribut Nightwish


oceansoul777
 Share

Recommended Posts

caut membrii(clapar/a,tobar/a,chitarist/a,solista) in cluj pt trupa de symphonic metal tribut nightwish.vom face coveruri dar si piese proprii.nu conteaza ce instrumente aveti,cat d multe stiti, conteaza sa aveti chef de lucru,respect si personalitate.oceansouls ,deadboys ,stargazers, va astept!0746320538

Link to comment
Share on other sites

Pai poate omu mai are si alte proiecte originale (dar a si mentionat ca va face si compozitii). On the other hand...daca publicul aplauda doar la coveruri, eu zic ca un tribute band are mai mari sanse de reusita cel putin la inceput.

Nu ma bag mai adanc in polemici dar cat timp cineva vrea sa faca ceva, nu vad de ce ar fi judecat pentru asta.

Multa bafta oceansoul! Sa te vad prin Irish cat de curand;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Succes maxim! Habar n-am cum veti 'rezolva' cu Tarja dupa cum nu stiu nici cum vor face alti temerari cu Freddie intr-un proeict oarecum similar (tribut Queen). Voi sa fiti sanatosi insa dupa parerea mea e complicat sa te bagi in asa ceva si sa mai iasa si decent... Oricum, nu va luati dupa ce zice lumea, demonstati-ne contrairul :rulez:

 

cati ani ai/aveti(cei deja din trupa)?

 

Mor de curios si eu?!

 

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.