www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fabrica De Versuri


Guest Julia
 Share

Recommended Posts

Funniest shit i read in a while now... acu serios... in cate limbi poate lucra aparatura?...

 

Imi permit sa propun materie pentru update la aparatura... sper ca se face update in functie de cine e in topuri ... azi guta maine puta... treaba tre sa fie fresh...

 

"Eu sunt cognek... cu cap de berbec

Chitara intr-una zi si noapte o frec...

Toti ma striga cowboy adevaratul McCoy...

Am cantat in lung si-n lat din Mk si pana-n Baicoi..." :rokon:

 

Oh yeah baby... :rock:

:lol: ... foarte tare cu fabrica asta de versuri... shit made my fuckin day... Amen!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wow, hey Julia...

Imi faci si mie niste versuri, te rog? Vreau sa fie ceva despre unu' posedat de dracu (ca de altcineva n-ar avea de cine) care o prinde pe una noaptea, o bate rau de tot, o violeaza in cele trei gauri, o taie cu cutitu', dupa care ii taie fiecare deget cu barda. Ca sa se distreze si mai bine, o arde cu bricheta in virful degetelor proaspat taiate, sa i se inchege rana, dupa aia ii baga surubelnita in ureche si cutitu' in ochi, ii da cu ciocanu' in moalele capului.

 

Cit m-ar costa? :X:X:X

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Si dupa ii pune inelul pe deget (ala de a mai ramas) si o ia de nevasta, face 3 copii si traiesc fericiti si mutilati pana la adanci batraneti.

Sa nu uit, isi deschid si o asociatie de intrajutorare a localitatilor inundate din Moldova.

Wow, hey Julia...

Imi faci si mie niste versuri, te rog? Vreau sa fie ceva despre unu' posedat de dracu (ca de altcineva n-ar avea de cine) care o prinde pe una noaptea, o bate rau de tot, o violeaza in cele trei gauri, o taie cu cutitu', dupa care ii taie fiecare deget cu barda. Ca sa se distreze si mai bine, o arde cu bricheta in virful degetelor proaspat taiate, sa i se inchege rana, dupa aia ii baga surubelnita in ureche si cutitu' in ochi, ii da cu ciocanu' in moalele capului.

 

Cit m-ar costa? :X:X:X

Edited by Les Paul 1960
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.