www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Manual Utilizare Vox Tonlab In Lb Romana.


vaxe
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Are cineva idee unde pot gasi ceva instructiuni de utilizare in limba romana pentru un procesor tip Vox tonelab le?

Nu cunosc deloc limba engleza, asa ca materialele de pe net imi sunt inutile. mai mult, pana acum nu am cantat decat cu chitara in amp, fara efecte, procesoare, asa ca nu am nici cea mai mica idee sa le folosesc.

Stiu ca probabil am ceva lipsuri fata de cerintele prezentului, si multi colegi vor gasi in asta un motiv de distractie, insa v-as ruga sa nu facem din asta un alt subiect de discutie, si sa ne limitam doar la ceea ce am intrebat mai sus.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Cam greu. Nu prea se fac manuale în limba română. Comercianţii de pe la noi nu prea ştiu că treaba asta nu e un moft, ci o obligaţie a lor.

 

Încearcă cu google translate. Îţi dai seama în mare. În orice caz, Vox Tonelab, este un procesor foarte intuitiv, poate doar în cazul salvării efectelor, să încerci să traduci cu google translate, în rest, joacă-te cu el şi îţi vei da seama repejor.

Link to comment
Share on other sites

Hm ... nu prea-l vad intuitiv ... am reusit cu "translate"-ul sa inteleg ca totul se intampla intr-un meniu numit "program select mode", dar nu-mi spune nicaieri cum se ajunge la acel meniu ... macar daca are cineva idee cum se pot accesa tonurile cu care a venit din fabrica, poate imi place vre-unul de-acolo, altfel, nu-mi ramane decat sa-l vand ...

In fine, multumesc pentru raspuns! Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.