www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vreau sa fac o doza


Guest nobigd
 Share

Recommended Posts

Guest nobigd

tot "plimbandu-ma" pe net am gasit mai multe situri unde niste baieti se lauda cu niste doze homemade .zic ei pe acolo ca nu e cine stie ce greu mai greu e cu bobinatul . Si mam gandit sa incerc si io .dak a mai incercat careva asa ceva sa zica si mie ce si cum !!!

Link to comment
Share on other sites

Complet nerecomandabil :)

Construirea unei doze bune este o mare arta, si se face cu scule si materiale foarte pretentioase. In afara de asta, dozele care nu sint bune sint FOARTE proaste :)

 

Incredibil de multi chitaristi baga o gramada de bani in procesoare si efecte si nu isi dau seama ca o chitara suna exact atit de bine pe cit suna dozele ei.

Dragos

Link to comment
Share on other sites

Guest nobigd

mah nu vreau sa le fac opera de arta si sa sune incredibil !!!!

vreau doar sa le vad zicand ceva orice !! :)

Link to comment
Share on other sites

mah nu vreau sa le fac opera de arta si sa sune incredibil !!!!

vreau doar sa le vad zicand ceva orice !! :)

 

:) Asta am inteles. Dar nu vad ce satisfactie ai putea avea de la ceva care mai mult ca sigur va suna prost. In afara de cazul in care esti interesat de a invata cite ceva despre chestiile astea, situatie in care e laudabila initiativa ta. Cred ca si Seymoure Duncan tot asa a inceput :)

 

Anyway succes.

Link to comment
Share on other sites

Guest nobigd

stie care de unde pot sa fac rost ge niste magneti cilindrici cu diamertul de 5 mm

sau dak stie care cum pot sa tai un magnet normal ca io am incercat si nu am reusit e al naibii de tare !!:[

 

 

 

ps nu vreau sai cumpar !!! pt ca incerc sa ies cat mai ieftin :]

Link to comment
Share on other sites

Guest nobigd

1. zii ca pret cat vrei !!

2. sunt din cta .

3.vad ca nu sunt singuru care apreciaza berea neagra ! :)

:)

Link to comment
Share on other sites

daca vii in bucuresti pe vara or somethin tio dau pe dea moca,si merem la o bere neagra.daca vin prin ct la vara desi eu merg in vama,tio aduc si merem la o bere neagra.altfel ,nu prea merita nici sa platesti transportu,nu car avea ceva doza ,dar ar fi o joaca prea costisitoare.(60 de mii dati la posta) ptr tine,ca io stau cu burta mea inexistenta si imi amintesc cand ma jucam si eu dea mesteru cu dozele,da erau reghin,si orice le faci suna la fel de prost.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest nobigd

jacksonman ti-as ramane recunoscator daka ai pierde putin din timpul tau sa trimiti aia prin posta , eventual prin mandat postal si io sa platesc la ridicarea coletului (sau dak reusesti sa le ingramadesti intr-un plic ar fi si mai bine )

 

 

daka accepti sami zici sati dau adresa mea

 

 

ps.(fii bland) mai mult de 150 de mii nu dau !!!!

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.