www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Topic Inchis


Radu Lazarovici
 Share

Recommended Posts

Pai cele inchise au lacatel. De asemenea, ai optiuni de search, poti filtra post-urile dupa data. In orice caz, la un search simplu, iti apar rezultatele in ordinea datei. De la cel mai nou pana la cel mai vechi. Nu vad de ce te-ai incurca asa rau. Chiar daca sunt post-uri din 2009 inca deschise si apar printre cele inchise, nu cred ca se asteapta cineva sa mai fie de actualitate...

Link to comment
Share on other sites

El vorbeste

Indiferent cum ai cauta nu ai de unde sa stii ca intr-un anumit topic tranzactia a fost efectuata sau nu,decat daca deschizi topicul respectiv si il citesti pana la capat.

 

Ba da. Dupa lacatul de langa topic. Daca tranzactia s-a efectuat, majoritatea, sunt inchise. Ca mai sunt altele deschise, asta e. Trebuie sa intelegeti ca asta nu e un site de vanzari si cumparari, de aceea, e greu de adaptat. Pe mine, de exemplu, ma ajuta si posturile inchise din cateva motive:

1) Daca am un produs despre care nu stiu prea multe detalii, pot afla din posturi de genul detalii, pret si alte cele.

2) Postul respectiv exista si pot vedea ce s-a vandut sau cumparat acolo, in cazul in care ma intereseaza feedback-ul cuiva.

3) Pot gasi istoricul unui produs pe care vreau sa-l achizitionez. Daca s-a plimbat pe la 4 useri, vad in posturile respective.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

El vorbeste

 

Ba da. Dupa lacatul de langa topic. Daca tranzactia s-a efectuat, majoritatea, sunt inchise. Ca mai sunt altele deschise, asta e. Trebuie sa intelegeti ca asta nu e un site de vanzari si cumparari, de aceea, e greu de adaptat. Pe mine, de exemplu, ma ajuta si posturile inchise din cateva motive:

1) Daca am un produs despre care nu stiu prea multe detalii, pot afla din posturi de genul detalii, pret si alte cele.

2) Postul respectiv exista si pot vedea ce s-a vandut sau cumparat acolo, in cazul in care ma intereseaza feedback-ul cuiva.

3) Pot gasi istoricul unui produs pe care vreau sa-l achizitionez. Daca s-a plimbat pe la 4 useri, vad in posturile respective.

Alea cu lacat sunt deja istorie,eu vorbesc de astea recente care te rog sa ma crezi sunt destule.
Link to comment
Share on other sites

Da, am observat ca sunt destule fara lacatel. E buna varianta lui Razvan, dam report singuri la finalul tranzactiei. Ar fi bine daca ar putea sa scrie cineva chestia asta undeva, sa fie vizibil.

 

Este greu sa stea cineva sa urmareasca forum-ul. E un flux foarte mare de topicuri la mica publicitate. Pui un anunt acum, intr-o ora e deja pe pagina cealalta.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.