www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sweet Julie (Piesa Proprie)


Alin N
 Share

Recommended Posts

Ceea ce mi s-a intamplat in ultimele doua-trei saptamani m-au facut sa scot piesa asta. Nu stiu daca va place sau nu, mie imi place, exprima tot ce simteam eu la momentul respectiv, cand am scris-o si m-a ajutat sa ma descarc.

Acum na... Ca inregistrare stiu ca nu e superb trasa si stiu ca am mai si dat-o in bara, dar, recunosc, mi-a fost lene sa mai trag anumite track-uri a doua oara ca sa iasa bine si am lasat-o asa.

 

Astept pareri, impresii, senzatii, sfaturi.

 

http://youtu.be/EiYIgTvmeaQ

 

Ah mno... si voiam sa ii fac un slide fain cu poze din aceasta perioada de doua-trei saptamani, dar nu am starea necesara. Asa ca am luat o poza de pe gugal si am trantit-o acolo.

Edited by metal_messiah
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Hyplink : Am scris in primul rand din primul post: "Ceea ce mi s-a intamplat in ultimele doua-trei saptamani m-au facut sa scot piesa asta." Mno... o serie de evenimente nu foarte placute.

@Septi : Nu prea as vrea sa ii pun versuri. Eu, unul, nu cant vocal, iar piesa e facuta in totalitate de mine si daca ar veni altcineva cu niste versuri si cu interpretarea sa, nu stiu cat de bine ar mai transmite ceea ce am vrut eu sa transmita, ceea ce imi transmite mie cand o reascult. Desi multe persoane au spus acelasi lucru, ca i-ar trebui niste versuri, eu raman la parerea mea.

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.