www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Il cunoaste cineva pe acest individ ?


moshu

Recommended Posts

nush ce o patit..si eu vorbisem cu el pt o componenta, dar in ultimele 3-4 zile nu am reusit sa dau de el...dubios

(desi daca tin minte zicea ca o sa plece nitel din Bucuresti)

Pai si n-a aflat pana acum ca tehnologia GSM iti permite sa vorbesti si in afara Bucurestiului sau face parte din cei care isi tin tel pe un mileu in veranda sub carpeta cu rapirea din Serai .....???

Link to comment
Share on other sites

Guest deadlok

Mah, la cate rele se pot intampla de pe o zi pe alta (ciordit telefonul, intrat in spital, etc.) eu zic sa mai aveti rabdare cateva zile...

Link to comment
Share on other sites

Mah, la cate rele se pot intampla de pe o zi pe alta (ciordit telefonul, intrat in spital, etc.) eu zic sa mai aveti rabdare cateva zile...

 

Acela e un tel de firma, in cazul in care se ciordeste in secunda 2 se taie abonamentul..... telefonul suna intr-o veselie...... insa nu raspunde nimeni la el.....

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit eu ieri cu el si mi-a spus ca este plecat din Bucuresti, parca la Baia Mare, a zis ca telefonul de la firma l-a uitat (sau l-a lasat) si ca pedala este reparata si azi sau maine te cauta el sa va intalniti.

 

Mersi frumos Felix, insa nu mi se pare normal ca un individ care incearca sa-si faca un business din acest lucru sa se comporte astfel. Precum stii si tu intr-un astfel de domeniu este foarte importanta increderea si recomandarea.... Cum pot recomnda eu altuia pe un individ care nu raspunde cu saptamanile la tel ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.