www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Chitara


Recommended Posts

Salut..as avea o oferta pentru tine..un Zoom 505 cu tot cu alimentator...procesorul este estetic 9/10 pe spate i-am vopsit capacul din metal pentru a arata mai bine si o protectie mai buna..si pe fata nu are nici un defect..si functional 10/10 ti-l dau la pretul de 100 lei fara transport..ce zici?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest teea22

amun procesor chitara Boss GT-8 folosit de cateva ori acasa-nu in concerte.aproape nou noutz,cu husa originala.pret 900 lei usor negociabil.astept un raspuns

Link to comment
Share on other sites

Guest teea22

sorry! 500 e putin. sincer, procesorul nu a fost folosit decat de vreo 3-4 ori la "probat" un ibanez acasa...atat...in rest a stat in husa lui, nu are nici un fel de urma de uzura, ncii macar praf nu are pe el :))), am husa, cabluri si cartea originala.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Am un Zoom G2 daca te intereseaza.Are problema la butoanele "Effect type - si + ",mai exact trebuie inlocuite.Acum ceva timp a mai avut problema asta la butonul de "Rhythm",atunci am fost la Muzica de unde l-am cumparat,avand inca garantia,si mi-au inlocuit baietii butonul.Eu nu am timpul si nici cheful sa merg iar pentru ca nu-l mai folosesc de foarte mult timp.

Pretul meu 150 ron si-ti platesti transportul posta/curier daca vrei sa-l repari tu.

 

edit:butonale cu pricina

zoomg2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Bogdan2m
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.