www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Reparatii&personalizari


charvelfan
 Share

Recommended Posts

Realizam orice fel de reparatii, modificari, personalizari, intretinere pt. orice model de chitara. Avem , de asemenea, componente de chitara, aproape orice (corpuri, grifuri, pick-guard, doze, tremolo-uri,etc).Tel.0744651392 sau stanescubogdanion@gmail.com.

Edited by charvelfan
Link to comment
Share on other sites

Anuntul este pt. d-l Bogdan Stanescu,care se ocupa de lutierie: retastari, refinish, neck re-set, etc si reparatii de mai bine de 20 de ani si este binecunoscut in domeniu.Dintre clientii lui fideli fac parte chitaristi ca Nicu Damalan, Nicu Patoi, A.G. Weinberger. Mie personal, tot ce mi-a lucrat a fost ca de fabrica, adica absolut perfect si tb. sa spun ca am avut si lucrari grele, zic eu (scaloparea unui grif vechi de aproape 40 de ani,fara sa se vada nici o diferenta de culoare a lacului, indreptarea unui grif stramb,etc).

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca este vorba de niste sevicii precum si de componente gen suruburi, cheite, doze,etc ( in numar de cateva sute sau chiar mii) este cam dificil atat cu pozele cat si cu preturile.Cererea ta ar putea fi satisfacuta mai usor pe un site de prezentare, ceea ce nu este cazul aici.Cel mai bine este sa intrebati direct, la tel. sau mail, ceea ce va intereseaza.Multumesc pt. intelegere.

Edited by charvelfan
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Salut am un Fender Sonoran SCE electroacustic la care s-a tocit destul de mult tasta 3, a ajuns sa bazaie destul de urat, de asemenea si tastierele 1 si 2 sunt un pic tocite, poti sa faci schimbare de fret? precizez faptul ca tastele deja le am comandate pe de ebay. Sper ca ma poti ajuta, multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.