www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Razboi


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Eugen_G

Imi pare rau dar shi evreii au partea lor din vina in razboiul asta.Problema e veche pe acolo(din 1916 cand englezii shi francezii au eliberat teritoriile de sub ocupatzia otomanilor shi le-au permis evreilor sa se stabileasca acolo).Armistitziul asta impus de onu e doar temporar shi nici una din partzi nu are intentzia sa nu se mai razboiasca.Facetzi rost de termenii armistitziului shi vetzi vedea ca razboiul va reizbucni cu shi mai multa violentza.

 

P.S.:Se shtie ca usa e condusa de capitalul evreiesc iar sediul onu e in new york.adica aproape pe terit. israelian.( :) ).

Link to comment
Share on other sites

Guest gabi-mth

Eu zic sa nu mai batem apa in piua :) Cei din Orient mereu s-au certat intre ei .Daca nu ma insel,israelienii s-au folosit acum de treaba cu aia 2 nauci de au fost rapiti ca sa declanseze razboi asupra Libanului.Lansez o noua ipoteza:ma intreb daca acesta nu a fost un pretext?Daca nu ma insel,si teritoriul Iranului este considerat pamant sfant si deci,si d-asta ar fi declarat razboi.Nu stiu exact ce-i cu Libanu',dar sigur cu aia din Ghaza asta a fost!E pacat ca au trebuit sa moara copii nevinovati,dar asta e...e legea firii,sau mai degraba a junglei.Oricum,se pare ca apele s-au mai linistit si se poate pescui usor!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest gabi-mth

let's bomb AMERICA !!!

Sa stii ca zici bine...da' unde ii ingropam? :) (ps:fara satriani,petrucci,metallica sau fabrica fender,alea le ocolim :) )

Edited by gabi-mth
Link to comment
Share on other sites

Guest gabi-mth

malex:))da...

cat despre catalin..am zis si io ce mi-a venit mai repede in minte..deh,necunoscator.ma rog..daca e s-o luam asa,sa nu bombardeze nici Mansionul lu Heffner(cu ce s-o mai afla prin el).Oricum,am aflat ca moshu traieste cu 3 tipe..(2 de douaj de ani si inca una de 30 si ceva).Ma rog

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

aia nu-i fabrica bah

e unu' intr-o garsoniera care le face :)

 

Baaai... ce trist au ajuns astia de la ESP. Pana si Grosmann are atelier, ei lucreaza intr-o garsoniera...triiist.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.