www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bere la Grosmann


Guest cri050871
 Share

Recommended Posts

Guest cri050871

Maine este sambata , cei care nu au ce face si vor sa vina pana la magazin , bem bere ,stam de vorba , cei care au probleme cu chitarile discutam despre ce se poate face . program de la 10 la 15.

 

Berea este din partea casei

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

LA MULTI ANI !!!!

norocul tau ca sunt din galati ca te batem la cap toata ziua ,din moment ce te-ai oferit sa ne mai explici ceva despre chitari.......

daca e dupa ce mai strang ceva bani si dupa ce imi vand chitara vin sa cumpar ceva...sper sa fii pe acolo ca am auzit ca ai o copie strat din nuc ..tare is curios cum arata si cum suna......

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest tudor.

la multi ani...

nu vroiam sa fac misto...

m-am exprimat gresit...dar sunt impresionat de ideea de a da la bere la oricine apare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

Se pare ca din cauza ploii nu o sa vina nimani azi asa ca aman pe luni ( sper sa nu mai ploua) berea.

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

din pacate m-am inselat si imi cer scuze celor care au venit azi pe la magazin .

Am crezut ca din cauza ploi nimeni nu va mai venii la magazin si nu m-am dotat azi cu bere .dar cum spune-am si dimineata luni voi avea indiferent ca ploua sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.