www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rc Xotic - Brunetti Mercury - Suhr Riot - Keeley Comp


Recommended Posts

toate pedale sunt noe (scose din cutie, folosite 15 minute si bagate la loc). toate au garantie, chitanta etc...

Suhr Riot 700 ron

RC xotic 700 ron

brunetti mercury 600 ron

Keeley compressor 700 ron , modelu cu 2 potentiometre afara (cealalte doi setari sunt inauntru pe circuit si se pot regla cu un surubelnita) (compressoru are un an de cand il am dar este folosit foarte putin, folosesc de obicei octocomp de la analog sound, suna mai vintaj dupa gusturile mele, dar ca compresie funky, sau de live, sau de inregistrat keeley este pe departe cel mai profi dintre compresoare probate de mine (nu pot sa esplic de ce in termeni tecnice dar cand trag in calcolator keeley este cel mai clean cel mai precis zicem. Il vand pentru ca am luat un motu si are o compresie speciala pentru inregistrari care lucraza beton. Pedale de overdrive si distors le do pentru ca eram curios sa le probez (toate pedale sunt de calitate boutique, dar intervine si gusturi personala si esigente cateodata care ne face sa preferam o scula fata de alta indiferent ca amandoua suna bine.

contact pe personal message sau 0723536993

Sambata o sa postez poze, dar nu cred ca este cazul, toate pedale, repet, sunt noe (mai putin keeley care arata ca nou, nare o sgriatura,, nimic, dar nah lam de mai demult).

numai bine.

Link to comment
Share on other sites

up!!

keeley compressor (1 an juma de viata folosit foarte putin (in loop in mixer pentru inregistrat) 650 ron

rc xotic (a iesit din magazin si a fost folosit cel mult 10 minute. NOU, garantie 2 ani, scuze , 1 an si 11 luni) 650 ron

PM sau tel de mai deasupra. numai bine.

ps. schimb numai cu isp decimator. merci

Link to comment
Share on other sites

up!!

keeley compressor (1 an juma de viata folosit foarte putin (in loop in mixer pentru inregistrat) 650 ron

rc xotic (a iesit din magazin si a fost folosit cel mult 10 minute. NOU, garantie 2 ani, scuze , 1 an si 11 luni) 650 ron

PM sau tel de mai deasupra. numai bine.

ps. schimb numai cu isp decimator. merci

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.