www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Baterist 43Ani


Guest mesmetin
 Share

Recommended Posts

Guest mesmetin

batrerist 43 ani,absolvent de sc populara.promotie 91....caut trupa pt a canta pe vas de croaziera.....am cantat 2 ani pe litoral......in trupa kogaion,interitus dei,ambele din constanta.am tobe electronice alesis dm 10..cant aproape orice gen de muzica...scrieti-mi pe emailul meu;osman.metin@yahoo.com sau tel;0722997375

post-15953-0-19534000-1301604495_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest mesmetin

batrerist 43 ani,absolvent de sc populara.promotie 91....caut trupa pt a canta pe vas de croaziera.....am cantat 2 ani pe litoral......in trupa kogaion,interitus dei,ambele din constanta.am tobe electronice alesis dm 10..cant aproape orice gen de muzica...scrieti-mi pe emailul meu;osman.metin@yahoo.com sau tel;0722997375

 

 

nu ma vrea nimeni????post-15953-0-33034800-1309108678_thumb.jpgpost-15953-0-33034800-1309108678_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest mesmetin

Cred ca ar fi mai bine sa specifici ce vrei sa canti decat varsta.

 

Bine, ai cantat in niste trupe originale, dar muzica de pe un vas de croaziera o imaginez cat de groaznica se poate.

 

 

salut!

nu neaparat.......pe vas de croaziera se poate canta muzica de cafe concert sau coveruri si evergreenuri.......eu asta imi doresc.......o trupa de coveruri......

Link to comment
Share on other sites

nu ma vrea nimeni????

 

Hehe! Asta mi-a atras atentia.

 

Nu cred ca nu te-ar vrea nimeni, banuiesc ca problema e ca n-ar avea ce sa faca cu tine. In sensul ca nu exista trupe noi formate care sa plece de la ideea de experienta si cantat direct pe vapor. Iar cand incepi cu oameni experimentati, fiecare are ideile lui despre cum ar trebui sa mearga teaba si nu renunta nici unul la ele. Dar ma rog, asta e doar parerea mea, pana la urma nici eu nu am pe unde sa cant si asta e concluzia la care am ajuns intr-un an si jumate de cand caut ceva prin Bucuresti. Si eu sunt cu 11 ani mai mic decat tine si aparent, cam cu cel putin 11 prea batran pentru trupele de aici. LOL

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.