www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

E prea de tot


Guest Sylviu
 Share

Recommended Posts

Guest Sylviu

deci oficial imi bag picioru.. stiu k am mai zis de 21435415614 de ori si am tot intrebat, dar vreau cu disperare kitara asta.. am banii tot, dar nu o gasesc nicaieri.. la proguitar imi zice k nu poa sa o aduca.. so, anybody, ideei, sugestii orice..

 

post-1489-1149623614_thumb.jpg

 

p.s. : nu, nu vreau ceva asemanator, nu vreau copii sau altceva..

Link to comment
Share on other sites

deci oficial imi bag picioru.. stiu k am mai zis de 21435415614 de ori si am tot intrebat, dar vreau cu disperare kitara asta.. am banii tot, dar nu o gasesc nicaieri.. la proguitar imi zice k nu poa sa o aduca.. so, anybody, ideei, sugestii orice..

 

post-1489-1149623614_thumb.jpg

 

p.s. : nu, nu vreau ceva asemanator, nu vreau copii sau altceva..

 

E frumos ce zici matale, dar daca vrei ajutor spune si ce model e.

 

Sa traiesti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Semnlas

Oriqm la noi nu vom gasi niciodat skulele de care avem nevoie pt desi ne laudam k magazine care(e adevarat sunt de foarte bune calitate)ele sunt ink prea putine si ne avand konkurenta nu putem spera k predusele vor exsita si k vor fi si ieftine(la preturile e afara). :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Dar sunt curios Silviu, ce motiv au invocat cei de la ProGuitar cand ti-au spus ca nu o pot aduce ?

Link to comment
Share on other sites

deci oficial imi bag picioru.. stiu k am mai zis de 21435415614 de ori si am tot intrebat, dar vreau cu disperare kitara asta.. am banii tot, dar nu o gasesc nicaieri.. la proguitar imi zice k nu poa sa o aduca.. so, anybody, ideei, sugestii orice..

 

post-1489-1149623614_thumb.jpg

 

p.s. : nu, nu vreau ceva asemanator, nu vreau copii sau altceva..

 

pai sunt o gramada de firme si magazine ce aduc la comanda ce vrea muschi tai Altfel nu aduce nimeni ce nu se vinde caci stau bani in scule degeaba.\Dar probabil te costa mai scump.In timisoara asteptam sa se deschida un nou magazin , patronul a adus si pana acuma scule dar numai la comanda , si cateva mai ieftine si mai cautate la "nimereala"Stiu caa dauce la comanda cai am reparat lipitura de la mufa la o copie de Ovation , a adus doua bucati pentru o comanda.

Nu l-am mai intalnit de cand si a retras sculele din consignatie de la Rocka Rolla e ocupat cu deschiderea si amenajarea ..Eventual intreaba si pe forumul

http://rockarolla.ro/ este site-ul magazinului care vinde CD-uri dar si instrumente muzicale etc,,si pe forum mai sunt si anunturi si ceva discutii , sau intreba-i pe chitaristi timisoreni de pe rgc. caci circula tot felu de chitare si se vand se cumpara..

Link to comment
Share on other sites

pai sunt o gramada de firme si magazine ce aduc la comanda ce vrea muschi tai Altfel nu aduce nimeni ce nu se vinde caci stau bani in scule degeaba.\Dar probabil te costa mai scump.In timisoara asteptam sa se deschida un nou magazin , patronul a adus si pana acuma scule dar numai la comanda , si cateva mai ieftine si mai cautate la "nimereala"Stiu caa dauce la comanda cai am reparat lipitura de la mufa la o copie de Ovation , a adus doua bucati pentru o comanda.

Nu l-am mai intalnit de cand si a retras sculele din consignatie de la Rocka Rolla e ocupat cu deschiderea si amenajarea ..Eventual intreaba si pe forumul

http://rockarolla.ro/ este site-ul magazinului care vinde CD-uri dar si instrumente muzicale etc,,si pe forum mai sunt si anunturi si ceva discutii , sau intreba-i pe chitaristi timisoreni de pe rgc. caci circula tot felu de chitare si se vand se cumpara..

 

In Timisoara este magazinul Muzikia din Maria ... aia cred ca aduc orice la comanda, iarasi am vazut ca aveau pe stoc Jackson-uri. Acolo am vazut aduse la comanda incl piane si flauturi deci eu cred ca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

Dar sunt curios Silviu, ce motiv au invocat cei de la ProGuitar cand ti-au spus ca nu o pot aduce ?

 

au zis k o aduc.. pe urma am primit mail k nu o mai aduc pe motiv k nu e in stock la fender europe

 

pai sunt o gramada de firme si magazine ce aduc la comanda ce vrea muschi tai Altfel nu aduce nimeni ce nu se vinde caci stau bani in scule degeaba.\Dar probabil te costa mai scump.In timisoara asteptam sa se deschida un nou magazin , patronul a adus si pana acuma scule dar numai la comanda , si cateva mai ieftine si mai cautate la "nimereala"Stiu caa dauce la comanda cai am reparat lipitura de la mufa la o copie de Ovation , a adus doua bucati pentru o comanda.

Nu l-am mai intalnit de cand si a retras sculele din consignatie de la Rocka Rolla e ocupat cu deschiderea si amenajarea ..Eventual intreaba si pe forumul

http://rockarolla.ro/ este site-ul magazinului care vinde CD-uri dar si instrumente muzicale etc,,si pe forum mai sunt si anunturi si ceva discutii , sau intreba-i pe chitaristi timisoreni de pe rgc. caci circula tot felu de chitare si se vand se cumpara..

 

in rocka rolla ? pls.. acolo, nu au decat 2 ibanezuri second si cate un bass ratacit printre bocanci si cateva geci de piele foarte jerpelite..

 

 

In Timisoara este magazinul Muzikia din Maria ... aia cred ca aduc orice la comanda, iarasi am vazut ca aveau pe stoc Jackson-uri. Acolo am vazut aduse la comanda incl piane si flauturi deci eu cred ca se poate.

 

 

in muzikia am intrebat, dar din moment ce magazinul apartine tot de pro guitar slabe shanse..

 

Baga un ochi aici:

http://www.thomann.de/iw_smb_suche.html?SU...T_WAGR_STR=PABH

 

Parca erau unii care aduceau de la Thomann...

 

da aia e kitara.. numai k este neagra.. eu o vreau exact culoarea din poza :)

Edited by Sylviu
Link to comment
Share on other sites

Guest Firebrand

pai vezi si tu la muzikia ca eu am fost acolo sa imi aduca un Jackson RX10D si mi-ar fi adus daca l-as fi vrut. Chiar iti sugerez sa mergi acolo si sa vorbesti cu aia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

io vreau DX10DFS si vreau culoarea aia din poza.. k asa am mai gasit si la pro guitar DX10D da pe un visiniu f urat si pe negru.. si nu era FS :)

 

uf.. complicat :)

Edited by Sylviu
Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Pai daca nu are Fender Europe pe stoc, atunci nu e vina ProGuitar... cauta daca gasesti exact modelu pe care il vrei pe Thomman sau pe Musik Produktiv, ca daca nu, nu o poti lua decat din state.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.