www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Footswitchuri Dpdt - Spdt


hestax
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor!

Am tot cautat de o vreme footswitchuri DPDT si SPDT si am gasit foarte greu ..poate din cauza ca nu am cautat unde trebuie.

Am cutreierat toate bazarurile de electro din Romania de pe net dar nimic pana acum 3 zile.

Am gasit un magazin online destul de dotat cu accesorii si piese de schimb electro.

Nici nu ma mir ca nu am gasit ce cautam, pt ca si la acest magazin online sunt listate switchurile ca fiind rezistente la vandalism.. :)...nici vorba de footswitch.

 

Asadar fratii mei vandali , chitaristi bagatori de picioare in pedale....cei care doresc asemenea switchuri le gasiti aici.

Subliniez ca nu le vand eu !!!...doar am vrut sa 'sheruiesc' acest info cu toti "vandalii" de pe RGC.

Link to comment
Share on other sites

 

:lol: am vrut sa postez linkul fix dupa ce a pus el primul post,dar m-am razgandit :D

Vezi ca pretul e mai mare daca nu au pe stoc si faci comanda ;)si ajungi cam ca la alea de pe net cu tot cu transport in orasul unde esti.

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor!

Am tot cautat de o vreme footswitchuri DPDT si SPDT si am gasit foarte greu ..poate din cauza ca nu am cautat unde trebuie.

Am cutreierat toate bazarurile de electro din Romania de pe net dar nimic pana acum 3 zile.

Am gasit un magazin online destul de dotat cu accesorii si piese de schimb electro.

Nici nu ma mir ca nu am gasit ce cautam, pt ca si la acest magazin online sunt listate switchurile ca fiind rezistente la vandalism.. :)...nici vorba de footswitch.

 

Asadar fratii mei vandali , chitaristi bagatori de picioare in pedale....cei care doresc asemenea switchuri le gasiti aici.

Subliniez ca nu le vand eu !!!...doar am vrut sa 'sheruiesc' acest info cu toti "vandalii" de pe RGC.

 

Au si footswitch :

 

FS-1 Întrerupãtor de picior monostab.,SPDT,10A/AC250V

TFS-101 Întrerupãtor de picior monostabil, SPDT,

TFS-105 Întrerupãtor de picior bistabil, SPDT, 6A/AC250V

Acum depimde din care trebuie .

 

monostabil , bistabil , cu mentinere ,fara mentinere...etc..cu N sectiuni,....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.