www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

grosmann kelly


dani
 Share

Recommended Posts

Nu pot sa-ti zic de asta ca nu am pus mana. Dar am pus mana pe Lace 10, o vezi pe site-ul lor. Bate la fund orice chitara pana in 20 milioane. Corp de mahon, grif de maple, Invader in bridge (singura dar am inteles ca o poti configura cum vrei, HH, HSS, HSH), un action perfect (cel putin mie imi place cat mai jos posibil) fara buzz, grif slim (cam ca la jackson-uri), finisata f. bine.

 

Minusuri - putin greutza, dar daca vrei sunet de mahon, bassy, asta e. Merita sa faci un drum sa vezi.

Edited by Dyo
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Mai, pe cat pot sa-mi dau seama nu gasesti chitare noi mai bune la banii aia. Uneori poti sa ai noroc cautand la mana a doua sa dai peste chestii misto la bani relativ putini dar in Romania mai greu...

Sfatul meu: du-te pana la Cristi, incearc-o vezi ce si cum, eventual ia cu tine un prieten care se pricepe cat de cat

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaymz

Peavey Rotor la 11 milioane ? :) Nu prea cred, e aproape 1000 de dolari de noua :( cel putin asa scrie pe site'ul peavey :) daca e asa .. i'm buying :)

Edited by Jaymz
Link to comment
Share on other sites

va multumesc....oricum...promit ca atunci cand voi face rost de atatzi bani...poate o sa am duc sa probez...insa...:)..e cale lunga pana acolo...eu am inceput discutzia in dorintza de a afla despre chitara asta caci nicaieri nu s-a vorbit...dar momentan...stau foarte prost la categoria fonduri monetare...noroc in toate....daca mai vine cineva cu vreun detaliu...e bine venit

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

da'mi si mie adresa lui d mail dk ai facut rost de asa ceva; dk nu, cum l'ai prins, la tel?(oricum am retinut nr)

 

ps: "anticipat" vine inainte :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.