www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Guitar designer


ShoK
 Share

Recommended Posts

Acum cateva saptamani ma uitam peste un site si am gasit o poza cu un squier....neobisnuit...si tocmai de acea imi place. Cum nu am fost un fan squier m-am gandit sa schimb headstockul. Aici aveti poza inainte si dupa. Daca imi mai vin in minte ceva schimbari o sa le pun(daca vreti sa aduceti voi schimbari sunt binevenite :) ). A si ink ceva. Daca mai are cineva o chitara preferata la care considera ca lipseste ceva si are 2 minute sa piarda in paint astept si alte poze.

post-1198-1148292779_thumb.jpg

post-1198-1148292794_thumb.jpg

 

P.S. asta o sa va pregateasca pentru slujba bine platita de custom guitar maker care o veti avea :)

Edited by ShoK
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest InFlames

da vad ca iti place ibanezul dar nu modelul vai

daca iti placea prelucrai shi tu poza aia care trecuse prin doua maini! :)

 

poza asta cu chitara squier am modificat-o acum vreo 3 saptamani ....pt. k vazusem modelu pe nu stiu ce site shi m-am gandit sa=i fac un headstock care sa semene cu un ibanez....asha k io am fost primu :)

Link to comment
Share on other sites

aaa... shi inca ceva.. cred ca ar trebui sa renuntam la capul de mort.. e prea violent.. nu credetzi?

e doar o parere.. am putea incerca un fulger sau altceva..

am lasat-o neagra.. daca suntetzi de alta parere putetzi sa continuatzi cu aia veche.

post-1429-1148366381_thumb.jpg

Edited by rebiga mihai
Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

dc incercati toti sa o modificati sa arate k un ibanez ? alte idei mai originale nu va vin ? oricat ai incerca sa o tai nu o sa arate niciodata k un ibanez.. asa k veniti cu designu vostru personal..

 

p.s. : la ce bun sa ai un squier cu forma de ibanez.. tot squier e.. ca si cum ai tuna o dacie.. tot dacie e..

Edited by Sylviu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.