www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Din Bucuresti Caut Trupa Rock


Pava
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest MoonNight BlackMist

Sunt chitarist , am 25 ani si vreau sa infintez o trupa de rock mai spre heavy dar cu un sound curat, de calitate gen Whitesnake . Mai am oameni interesati, ce mi-ar mai trebui ar fi un tobosar. Esti interesat?

Id-ul meu este enshrouded_kashaptu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest tanti tama

batrane, m-ai dat pe spate ! te rog suna-ma : florin 0727325800 (cred ca in cateva zile intram in studio)- sunt batran de-al tau, si ca ani si ca gusturi muzicale...avem de vorbit...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest Saya_Storm

Daca esti interesat si i-ti place asculta aici, AVEM MANAGER are planuri mari cu noi,.....ca gen abordam ceva intre escape the fate si bullet.

daca esti hotarat sa vi la noi sunama la 0721190678 dar doar in cazul in care ai fi in stare sa lasi aici Romania si sa vi cu noi prin europa si in State si da noi vrem sa traim numai din asta SI ESTE POSIBIL. Mai vb la tel, take care.

Link to comment
Share on other sites

pai sunteti un pic din Timisoara voi..

 

Daca esti interesat si i-ti place asculta aici, AVEM MANAGER are planuri mari cu noi,.....ca gen abordam ceva intre escape the fate si bullet.

daca esti hotarat sa vi la noi sunama la 0721190678 dar doar in cazul in care ai fi in stare sa lasi aici Romania si sa vi cu noi prin europa si in State si da noi vrem sa traim numai din asta SI ESTE POSIBIL. Mai vb la tel, take care.

 

sunt din Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.