www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar, Basist Si Vocal Black Metal


Guest Ics Vortex

Recommended Posts

Guest Ics Vortex

Salut.

Se cauta tobar, basist si vocal pt trupa black metal - ceva gen Immortal. Chitaristi sunt.

Proiectul se vrea serios, incercam sa nu luam exemplu de la trupele romanesti - 5 note restul zgomot.

Locatie Bucuresti, contact Yahoo!Messenger ID trsclub

Link to comment
Share on other sites

fraza a doua din anunt suna atat de cretin incat te face chiar sa zambesti. viitorii "colegi" si-au cam dat cu stangul in dreptul. dar asta e, unii se nasc prosti si din pacate nu ai cum sa filtrezi asta cand isi fac cont pe forumuri.

 

te anunt, micutule, ca cel putin jumatate din trupele romanesti pun uneori trupele lol mai presus decat vietile personale. oricum, tu nu vei avea alta soarta decat aceea tuturor trupelor din tara asta, asa ca poate ai vrea sa reformulezi anuntul.

Link to comment
Share on other sites

Bai ia lasati omu in pace... daca e cineva in lumea asta care isi permite sa zica de trupele romanesti de black metal ca sunt... neinspirate... pai acela esta clar ICS Vortex :)

Lasand nesimtirea la o parte, amice, postul e usor deplasat, chiar jignesti niste oameni care cel mai probabil nu merita asta. Hai bafta la cautat instrumentisti!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ics Vortex

Bineinteles, au aparut si pacalicii.

Pt ala din Abigail, tin sa-mi amintesc cum mergeam la ei la "concerte" si radeam de ei. Cand cantau prin baruri, stateam in fata si ne baseam. Sper ca sunteti foarte fericiti cand se rade de voi si mirositi basinile audientei.

Totusi, am inteles ca sunteti foaaarte apreciati! Am dat mass pe messenger "cine asculta Abigail?" si-am primit vreo 50 de injuraturi. Foaaarte apreciati... (/me scuipa) Cine putea comenta decat niste "instrumentisti" frustrati, care repeta te miri prin ce subsoluri si care n-au alte realizari in afara de baut vodca-n Vama Veche ??

Ma astept sa latrati ca niste pekinezi neputinciosi, asa ca da-ti-i drumu' :) Sunteti pe forum, in spatele unui monitor, aveti curaj. Latra piki :lol: )

Edited by Ics Vortex
Link to comment
Share on other sites

Bineinteles, au aparut si pacalicii.

Pt ala din Abigail, tin sa-mi amintesc cum mergeam la ei la "concerte" si radeam de ei. Cand cantau prin baruri, stateam in fata si ne baseam. Sper ca sunteti foarte fericiti cand se rade de voi si mirositi basinile audientei.

Totusi, am inteles ca sunteti foaaarte apreciati! Am dat mass pe messenger "cine asculta Abigail?" si-am primit vreo 50 de injuraturi. Foaaarte apreciati... (/me scuipa)

Ma astept sa latri ca un pekinez neputincios, asa ca da-i drumu' :) Esti pe forum, in spatele unui monitor, ai curaj. Latra piki :lol:)

 

Esti chiar nesimtit.

Link to comment
Share on other sites

Bineinteles, au aparut si pacalicii.

Pt ala din Abigail, tin sa-mi amintesc cum mergeam la ei la "concerte" si radeam de ei. Cand cantau prin baruri, stateam in fata si ne baseam. Sper ca sunteti foarte fericiti cand se rade de voi si mirositi basinile audientei.

Totusi, am inteles ca sunteti foaaarte apreciati! Am dat mass pe messenger "cine asculta Abigail?" si-am primit vreo 50 de injuraturi. Foaaarte apreciati... (/me scuipa) Cine putea comenta decat niste "instrumentisti" frustrati, care repeta te miri prin ce subsoluri si care n-au alte realizari in afara de baut vodca-n Vama Veche ??

Ma astept sa latrati ca niste pekinezi neputinciosi, asa ca da-ti-i drumu' :) Sunteti pe forum, in spatele unui monitor, aveti curaj. Latra piki :lol: )

 

Probabil in lista ai 50 de "oameni" la fel ca tine, deci rezultatul nu este un poll valid.

Also, *poof!* suspendat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.