www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce firme ati vrea sa vedeti in romania


Guest fluffyone
 Share

Recommended Posts

Guest fluffyone

As vrea sa aud propuneri de ce marci ati vrea sa fie reprezentate in Romania in viitorul mediu spre apropiat.

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

As vrea sa aud propuneri de ce marci ati vrea sa fie reprezentate in Romania in viitorul mediu spre apropiat.

 

eh..o intrebare care loveste adanc... :) ...eu as vrea sa aduca in tara toate modelele de chitare Ibanez,din alea de peste 1000 euro,procesoare Boss si amplificatoare Marshall... :) ..dar nu stiu daca am sa pot avea atatia bani incat sa mi le cumpar....poate ca sunt deja firmele astea reprezentate si pe la noi...dar mi-e si frica sa ma duc ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

In afara de Moog, tot ce s-a spus pana acuma sunt aduse de MC Music sau de ProGuitar... chiar nu aveti nevoie de nimic ? Nu vrea nimeni: Framus, dbx, Hartke sau mai stiu eu ce ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

Randall, Ashdown, o gama mai larga de ibanez, bcrich (modelele ca lumea) Esp, Mesa boogie, hughes and kettner

Link to comment
Share on other sites

Guest Mike L. Angelo

Chitari : Schecter, Vigier, Dean, ESP, Suhr, PRS, LAG

Amplificatoare : Randall, ENGL, Mesa Boogie, Krank, Line6, Traynor, Hughes and Kettner

 

Si deja lista s-a facut mult prea mare. O sa fiu fericit cand macar 50% din brand-urile astea o sa fie la noi. Am inteles ca o sa fie ESP in curand, pentru restul trebuie sa mai astept (unele nu cred ca o sa le vad vreodata la noi).

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

am pus io mana pe o chitara lag odata, costa vreo 500 euro parca. prima impresie pe care am avut-o a fost ca am tinut in mana o scandura cu corzi

Link to comment
Share on other sites

@MrJackson:Wlcm

 

 

cand am scris la marcile alea m-am gandit la reprezentanta serioasa aka distribuitor , nu la o sigla si promisiunea din partea vanzatorului ca la urmatoru transport de pe thomann primesc si eu produsu (a se citi cu 3 luni intarziere de 2 ori mai scump si adus peste granita cu sacosa)

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Ce sceptic e cosu fata de demersurile mele..

 

Mai vroia si bere pe celalat topic..

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

sa fie un magazin cat carrefour de mare si acolo sa aibe reprezentanta toate firmele.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

@george_1980:Vise!! :) Daca deschide cineva asa ceva, in cel mult jumatate de an da faliment, la cat de multe scule se cumpara pe plaiurile noastre.

 

As vrea sa vad DiMarzio, ESP, EMG...altele nu-mi mai vin in minte acum. :) Promit sa revin cu o lista completa...

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Sunt destul de dezamagit de ce se propune pe aici.

In afara de cateva branduri ff bine punctate, majoritatea se aduc deja sau sunt in curusul de a fi aduse. Ceva imi spune ca vestile nu circula cum trebuie in lumea chitaristica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.